Zamknij

Ernest Musiał - WIEK, wzrost, dziewczyna, Insta. Kim jest uczestnik "Ameryki Express"?

Jolanta Waligóra
04.03.2020 15:05
Ernest Musiał - WIEK, wzrost, dziewczyna, rodzina. Kim jest uczestnik "Ameryki Express 2"?
fot. Instagram.com/ernestmusial1

Ernest Musiał jest uczestnikiem drugiej edycji programu "Ameryka Express 2" TVN. To aktor, któremu największą popularność przyniosła rola w serialu paradokumentalno-fabularnym "19+". Szczegółowe informacje na temat tego, kto to jest Ernest Musiał, ile ma lat, ile ma wzrostu, można znaleźć poniżej.

Kto to Ernest Musiał z "Ameryki Express"? Wiek, wzrost, dziewczyna, rodzina, Instagram, filmy, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika drugiej edycji programu "Ameryka Express" TVN, można znaleźć w tym artykule.

Ernest Musiał z Ameryki Express 2 - kim jest uczestnik programu?

Uczestnik "Ameryki Express 2" Ernest Musiał urodził się w Brzesku (województwo małopolskie), a wychował w Kaliszu. To aktor, któremu niewątpliwie największą popularność przyniosła rola w serialu paradokumentalno-fabularnym "19+". Wciela się tam w Arkadiusza Brzozowskiego. Ponadto na swoim koncie ma także role m.in. w krótkometrażowym filmie "Chłopcy" oraz w serialu fabularnym "Dzieciaki". 

W 2020 roku Ernest Musiał wystąpi w "Ameryce Express 2". W parze z Małgorzatą Heretyk rywalizować będzie m.in. z Karoliną Pisarek i Martą Gajewską-Komorowską, Grzegorzem i Rafałem Collinsem, Pawłem Delągiem i Dariuszem Lipką czy Marcinem Różalskim i Bartoszem Fabińskim.

Ameryka Express 2020: UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy 2. edycja programu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Ernest Musiał - WIEK, wzrost, dziewczyna, rodzina, Instagram

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Ernesta Musiała. Uczestnik programu "Ameryka Express" urodził się 20 lutego, jednak jego rok urodzenia nie jest znany. Tajemnicą owiane są także szczegóły dotyczące wzrostu chłopaka.

Dziewczyną Ernesta Musiała jest Małgorzata Heretyk. Są parą od 2016 roku, a poznali się na planie serialu "19+", gdzie oboje grają. Pod koniec marca 2019 roku pojawiła się informacja, że aktorzy się zaręczyli w Londynie. Relację z tego wydarzenia można znaleźć na kanale Heretyk na Youtube.

Ernest Musiał na Instagramie figuruje pod nazwą: ernestmusial1. Obecnie obserwuje go ponad 230 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW