Zamknij

Erotica 2022 - kto zagra i kiedy premiera polskiego filmu Netflixa? [OBSADA, DATA, ZWIASTUN]

29.06.2020 10:55
Erotica 2022 - kto zagra i kiedy premiera polskiego filmu Netflixa? [OBSADA, DATA, ZWIASTUN]
fot. Youtube/Health & Fitness

"Erotica 2022" to pierwszy polski film Netflixa. Premiera produkcji odbędzie się na jesieni 2020 roku, a w rolach głównych wystąpią m.in. Agnieszka Żulewska, Małgorzata Bela czy Agata Buzek. Szczegóły dotyczące tego, kiedy film "Erotica 2022" na Netflix i kto w obsadzie, można znaleźć poniżej.

"Erotica 2022" - kiedy premiera pierwszego polskiego filmu Netflixa? Kto w obsadzie? O czym będzie opowiadać produkcja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery filmu "Erotica 2020", obsadę i zwiastun.

Film Erotica 2022 - OBSADA: kto zagra i o czym będzie opowiadał? [ZWIASTUN]

Obsada filmu "Erotica 2022" to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. W produkcji wystąpią m.in.: Małgorzata Bela, Agnieszka Żulewska, Julian Świeżewski, Agata Buzek, Andrzej Konopka, Sebastian Stankiewicz, Monika Pikuła, Ignacy Liss oraz Sara Celler-Jezierska.

Za reżyserię natomiast odpowiadają Olga Chajdas, Anna Jadowska, Kasia Adamik, Jagoda Szelc i Anna Kazejar, a za scenariusz Olga Tokarczuk, Joanna Bator, Ilona Witkowska, Grażyna Plebanek oraz Gaja Grzegorzewska.

W świecie, w którym kobiety są produktami, macierzyństwo obowiązkiem, a seksualność tłamszona, pięć bohaterek stawia czoła rzeczywistości pełnej absurdów, niezdrowych relacji, braku prawdziwych emocji i samotności. Obraz przedstawiony w filmie jest sztuczny, lecz bardzo wiarygodny i przypominający czasy, w których obecnie żyjemy - brzmi opis filmu "Erotica 2022" na portalu Filmweb.

“Erotica 2022” przedstawia rzeczywistość podobną do naszej, chociaż znacznie bardziej opresyjną wobec kobiet i surrealistyczną. Wydarzenia ukazane w filmie mogłyby jednak zdarzyć się dziś – i to jest najbardziej niepokojące - opisują swój projekt twórczynie.

Zwiastun filmu "Erotica 2022" nie został jeszcze udostępniony. Jeśli tylko pojawi się w sieci, zamieścimy go w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Erotica 2022 - kiedy premiera filmu na Netflix? [DATA]

Data premiery filmu "Erotica 2022" nie została jeszcze ogłoszona. Wiadomo jednak, że polska produkcja zadebiutuje na platformie Netflix jeszcze na jesieni 2020 roku.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

Erotica 2022: Netflix zapowiada pierwszy polski film. Wiemy, kiedy trafi na platformę

Zagłosuj

Korzystasz z serwisu Netflix?

Liczba głosów:

RadioZET.pl