Zamknij

Erykah Badu w Polsce - bilety na koncert w Szczecinie: gdzie i za ile kupić?

Redakcja
01.03.2019 12:05
Erykah Badu w Polsce - bilety na koncert w Szczecinie: gdzie i za ile kupić?
fot. mat. prasowe

Erykah Badu w Polsce wystąpi już 25 marca 2019 roku. Bilety na koncert wciąż są dostępne w sprzedaży, dlatego sprawdzamy, gdzie można kupić wejściówki i ile kosztują bilety na to wydarzenie.

Koncert Erykah Badu w Polsce - bilety: gdzie i za ile kupić wejściówki? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla tych, którzy chcą wybrać się na koncert Erykah Badu w Szczecinie.

Erykah Badu w Polsce - bilety na koncert: gdzie kupić?

Bilety na koncert Erykah Badu w Polsce można znaleźć na stronie ebilet.pl. W sprzedaży są tam dostępne wejściówki na płytę z dodatkowej puli. Warto pospieszyć się z zakupem, ponieważ zostały już tylko ostatnie bilety! Koncert Erykah Badu w Polsce odbędzie się 25 marca 2019 roku w hali Netto Arena w ramach festiwalu Szczecin Jazz. 

KUP BILETY NA KONCERT ERYKAH BADU W POLSCE - SZCZECIN 25.03.2019

Ile kosztują bilety na koncert Erykah Badu w Polsce?

W sprzedaży dostępne są już ostatnie bilety na koncert Erykah Badu w Polsce. Cena wejściówek zaczyna się od 99 zł. Dodatkowo bilety można kupić teraz w specjalnej promocji w pakiecie 1+1, dzięki czemu bilety do wybranej strefy z 25% rabatem.

Erykah Badu, a w sumie Erica Wright, pochodzi z Dallas w Teksasie. Wszechstronna wokalistka, producentka, aktywistka i jak sama siebie nazywa przede wszystkim matka, jest rozchwytywaną, koncertującą artystką, której ogromny rozgłos przyniósł pierwszy album pn. Baduizm. Krążek pokrył się pięciokrotną platyną, sprzedał w ponad trzech milionach egzemplarzy, zdobył dwie nagrody Grammy i zrobił z Erykah Badu światową gwiazdę.

Artystka jest autorką takich hitów jak Love Of My LifeOn & On czy Next Lifetime. Ma na swoim koncie 6 solowych albumów, wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. Jest również cenioną aktorką. Zagrała w filmach Blues Brothers 2000The Cider House Rules i House of D.  Świetnie radzi sobie również w bussinesie, prowadząc wytwórnię płytową Control FreaQ Records, która m.in. pomaga młodym artystom w rozwoju kariery zawodowej oraz klub Black Forest Theater (Dallas, USA), w którym organizuje wydarzenia muzyczne i charytatywne.

Ma na swoim koncie udaną współpracę z wieloma znakomitymi artystami, jak Macy Grey, Chaka Khan, Outcast, The Roots, D’Angelo, Common, Guru, Mos Def, Jill Scott. A od kilku lat współpracuje z artystami związanymi z Culture Revolution, trębaczem Keyonem Harroldem i raperem Pharoahe Monchem.

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP