Zamknij

Escape Room - film: kiedy premiera w Polsce i o co chodzi w filmie?

Redakcja
07.01.2019 16:17
Escape Room - film: kiedy premiera w Polsce i o co chodzi w filmie?
fot. Youtube / Sony Pictures Entertainment

Nowy film "Escape Room" miał mieć swoją premierę w Polsce w piątek, 11 stycznia. Dystrybutor poinformował jednak o odwołaniu emisji filmu w kinach i wstrzymaniu dystrybucji na terenie naszego kraju. Najprawdopodobniej ma to związek z tragedią, jaka wydarzyła się 4 stycznia w Koszalinie.

Film Escape Room - o co chodzi, kiedy premiera w Polsce? Sprawdzamy najważniejsze informacje o premierze filmu w Polsce oraz o czym będzie nowy horror.

Escape Room - FILM: o co chodzi? [OPIS FABUŁY]

Film "Escape room" to nowy amerykański horror w reżyserii Adama Robitela. W rolach głównych występują między innymi: Tylor Russel, Deborah Ann Woll oraz Logan Miller.

Fabuła produkcji opowiada o grupie znajomych, którzy wybierają się do tytułowego pokoju zagadek, mającego opinię wyjątkowo niepokojącego. Okazuje się, że z pozoru niewinna zabawa w rzeczywistości jest śmiertelnie niebezpieczną grą. Gracze mają godzinę, aby wydostać się z pułapki i uniknąć śmierci.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun filmu "Escape Room":

» Escape room - co to jest, co oznacza i na czym polega? [ZASADY]

Kiedy premiera "Escape Room" w Polsce?

W piątek, 11 stycznia na ekranach polskich kin miał pojawić się film "Escape Room". Firma UIP poinformowała jednak o wstrzymaniu dystrybucji na terenie naszego kraju. Najprawdopodobniej ma to związek z tragedią, jaka wydarzyła się 4 stycznia w Koszalinie. 

» Dystrybucja filmu "Escape Room" w Polsce wstrzymana

Światowa premiera filmu miała miejsce 3 stycznia 2019 roku. W tym momencie nie wiadomo jeszcze czy i kiedy film "Escape Room" pojawi się w Polsce i czy będzie można obejrzeć go w kinach. Będziemy na bieżąco aktualizować ten artykuł, jeśli pojawi się oficjalna informacja na ten temat.

RadioZET.pl/KP