Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ethan Chandler na co dzień jest? Pytanie i odpowiedź za 5 000 zł [MILIONERZY]

12.08.2019 11:19

Ethan Chandler na co dzień jest? Takie pytanie za 5 000 zł usłyszała jedna z uczestniczek programu "Milionerzy". Odcinek z jej udziałem wyemitowany zostanie w poniedziałek, 12 sierpnia 2019. Sprawdzamy odpowiedź na pytanie, kim jest na co dzień Ethan Chandler, wilkołak z serialu "Dom grozy".

Ethan Chandler na co dzień jest? Pytanie i odpowiedź za 5 000 zł [MILIONERZY] fot. Player.pl

Ethan Chandler, wilkołak z serialu "Dom grozy", na co dzień jest? "Milionerzy". Poprawną odpowiedź na pytanie z programu za 5 000 zł, jej wyjaśnienie oraz informacje na temat tego, jak z pytaniem poradził sobie gracz, można znaleźć w tym artykule.

Chandler, wilkołak z serialu "Dom grozy", na co dzień jest? [MILIONERZY]

Pytanie za 5 000 zł z "Milionerów", kim jest na co dzień Ethan Chandler, wilkołak z serialu "Dom grozy", przysporzyło uczestniczce programu niemałe trudności. Tradycyjnie gracz do wyboru miał cztery warianty. Oto one:

A - rewolwerowcem

B - łapaczem szczurów

C - strażakiem

D - balwierzem

Uczestniczka programu "Milionerzy" od razu przyznała, że nigdy nie widziała żadnego odcinka serialu "Dom grozy", dlatego nie ma pojęcia, która z odpowiedzi jest poprawna. W związku z tym zdecydowała się na użycie drugiego koła ratunkowego - pół na pół. Po losowym odrzuceniu dwóch błędnych odpowiedzi pozostały A, rewolwerowcem oraz D, balwierzem. Ostatecznie uczestniczka programu, podążając za głosem swojej intuicji, zdecydowała się zaznaczyć odpowiedź D.

Ethan Chandler na co dzień jest? Odpowiedź z "Milionerów"

Poprawną odpowiedzią na pytanie, kim na co dzień jest Ethan Chandler, jest odpowiedź A, czyli rewolwerowcem. Uczestniczka programu zaznaczyła zatem błędną odpowiedź i odpadła z dalszej gry o milion.

Który z premierów był pełnomocnikiem oskarżyciela w procesie zabójców Popiełuszki? [Milionerzy]

W wiktoriańskim Londynie spotykają się najsłynniejsze osoby rodem z mrocznej literatury, między innymi doktor Frankenstein, jego potwór, Dorian Gray oraz Drakula - brzmi opis serialu "Dom grozy".

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi