Zamknij

Euforia - ile odcinków liczy serial HBO i o czym jest? [OBSADA, ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
17.06.2019 12:38
Euforia - ile odcinków liczy serial HBO i o czym jest? [OBSADA, ZWIASTUN]
fot. Youtube/HBO Polska

"Euforia" to nowy serial HBO, którego premiera odbyła się w drugiej połowie czerwca 2019 roku, a nowe odcinki będzie można oglądać co tydzień. W obsadzie kontrowersyjnej produkcji, która opowiada o nastolatkach zagubionych we współczesnym świecie, znaleźli się m.in. Zendaya czy Sydney Sweeney. Ile odcinków ma "Euforia" i o czym jest dokładnie? Szczegółowe informacje o serialu zamieszczamy poniżej.

"Euforia" - HBO: ile odcinków liczy nowy serial? O czym opowiada produkcja? Kto znalazł się w obsadzie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania oraz przedstawiamy szczegółowe informacje o serialu "Euforia".

Seriale na wakacje 2019 - co oglądać? Najlepsze i nowe produkcje Netflix i HBO

Euforia - o czym jest serial HBO i kto gra? [OBSADA]

Nowy serial HBO "Euforia" jeszcze przed premierą wzbudził niemałe kontrowersje. Wszystko za sprawą wielu odważnych scen seksu i nagości, które pojawiają się w produkcji. Do tego dochodzi wulgarność i wszechobecna przemoc. Jak pisano w mediach, w jednej scenie pojawiła się rekordowa liczba penisów na wizji. Amerykańska dziennikarka naliczyła aż 30 penisów w pierwszym odcinku.

Euforia: 30 penisów w jednym odcinku serialu HBO?

Serial przede wszystkim opowiada o nastolatkach zagubionych we współczesnym świecie. Grupa licealistów stara się przeżywać swoje miłości i przyjaźnie oraz znaleźć swoje miejsce w świecie zdominowany przez media społecznościowe, w którym nie brakuje narkotyków i seksu - brzmi oficjalny opis "Euforii" na HBO.

Co ciekawe, serial "Euforia" oparty jest na osobistych doświadczeniach jego twórcy, Sama Levinsona. Fabułę odcinków oparł o własne doświadczenia związane z walką z uzależnieniem. Wzorował się także na izraelskiej produkcji o tym samym tytule.

W obsadzie "Euforii" znaleźli się m.in.: Sydney Sweeney (jako Cassie), Zendaya (Rue), Algee Smith (McKay), Jacob Elordi (Nate), Alexa Demie (Maddy), Austin Abrams (Ethan), Storm Reid (Gia) czy Barbie Ferreira (Kat). Z kolei za reżyserię odpowiada Augustine Frizzell.

Serial Euforia - ile odcinków liczy? [ZWIASTUN]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, ile odcinków ma "Euforia". Serial składać się będzie z ośmiu epizodów.

Pierwszy odcinek "Euforii" będzie można obejrzeć na platformie HBO GO w poniedziałek, 17 czerwca. Z kolei na kanale HBO wyemitowany zostanie tego samego dnia o godzinie 21:10. Kolejne odcinki serialu "Euforia" będzie można oglądać co tydzień w poniedziałki. Ostatni epizod wyemitowany zostanie na początku sierpnia. 

Euforia - kiedy i gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki serialu? [HBO]

Zwiastun "Euforii" zamieszczamy poniżej.

RadioZET.pl/JW