Zamknij

Euforia - kiedy i gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki serialu? [HBO]

Jolanta Waligóra
17.06.2019 11:44
Euforia - kiedy i gdzie oglądać pierwszy i kolejne odcinki serialu? [HBO]
fot. HBO Polska

Kiedy premiera serialu "Euforia" i gdzie obejrzeć pierwszy i kolejne odcinki? Kontrowersyjny serial HBO można oglądać zarówno w telewizji, jak i w internecie od drugiej połowy czerwca, a nowe epizody będą pojawiać się co tydzień. Szczegółowe informacje o serialu "Euforia" można znaleźć poniżej.

Serial "Euforia" - kiedy premiera pierwszego i kolejnych odcinków? Gdzie można obejrzeć nowy serial HBO? Co warto wiedzieć na temat produkcji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie i kiedy oglądać serial "Euforia".

Euforia - kiedy premiera pierwszego i kolejnych odcinków serialu?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy serial "Euforia" dostępny będzie w telewizji oraz online - pojawiła się oficjalna informacja na ten temat. Pierwszy odcinek "Euforii" będzie można obejrzeć na platformie HBO GO w poniedziałek, 17 czerwca. Z kolei na kanale HBO wyemitowany zostanie tego samego dnia o godzinie 21:10. Kolejne odcinki serialu "Euforia" będzie można oglądać co tydzień w poniedziałki, a ostatni epizod na początku sierpnia.

Euforia - ile odcinków liczy serial HBO i o czym jest? [OBSADA, ZWIASTUN]

Nowy serial HBO "Euforia" opowiadać będzie o nastolatkach zagubionych we współczesnym świecie. Grupa licealistów stara się przeżywać swoje miłości i przyjaźnie oraz znaleźć swoje miejsce w świecie zdominowanym przez media społecznościowe, w którym nie brakuje narkotyków i seksu - brzmi oficjalny opis produkcji.

Zagłosuj

Będziesz oglądać serial "Euforia"?

Liczba głosów:

Serial Euforia - gdzie oglądać legalnie online? [HBO]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, gdzie oglądać serial "Euforia" online. Produkcja legalnie w internecie dostępna będzie jedynie na platformie HBO GO. W sieci nie znajdziemy żadnego innego legalnego źródła.

By uzyskać dostęp do HBO GO, wystarczy komputer lub telewizor podłączony do internetu. Należy wejść na stronę HBO GO i założyć konto. Na początek otrzymujemy miesięczny dostęp do usługi za darmo. Po tym czasie dostęp do HBO GO kosztuje 29,90 zł na miesiąc. Opłaty dokonujemy przez kartę płatniczą, której numer podajemy przy rejestracji. Z HBO GO można zrezygnować w każdej chwili. 

HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale

RadioZET.pl/JW