Zamknij

Euforia, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie drugi sezon serialu?

Jolanta Waligóra
08.08.2019 13:51
Euforia, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków i czy będzie drugi sezon serialu?
fot. Youtube/HBO Polska

Kiedy 2. sezon "Euforii" i czy powstanie nowa seria? Informacji na ten temat szuka wielu fanów serialu HBO. Mamy dobre wiadomości - decyzja dotycząca kontynuacji produkcji już zapadła. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy sezon 2. "Euforii" i co już wiadomo, zamieszczamy poniżej.

"Euforia 2" - kiedy nowe odcinki serialu HBO? Czy w ogóle powstanie kolejna seria produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Euforii" i czy będzie nowa seria.

Euforia, 2. sezon - czy będzie nowa seria serialu?

Informacje na temat tego, kiedy "Euforia 2" i czy powstanie drugi sezon, szczególnie interesują fanów serialu. Dla wszystkich miłośników produkcji mamy bardzo dobre wiadomości - decyzja w sprawie kontynuacji serialu już zapadła. Twórcy potwierdzili, że powstanie 2. sezon "Euforii".

Przypomnijmy, że serial "Euforia" HBO już od pierwszego odcinka wzbudził niemałe kontrowersje. Wszystko za sprawą wielu odważnych scen seksu i nagości, które pojawiają się w produkcji. Do tego dochodzi wulgarność i wszechobecna przemoc. Jak pisano w mediach, w jednej scenie pojawiła się rekordowa liczba penisów na wizji. Amerykańska dziennikarka naliczyła aż 30 penisów w pierwszym odcinku. 

Kiedy 2. sezon Euforii? [DATA]

Wiele osób zastanawia się także, kiedy 2. sezon "Euforii" trafi na platformę HBO. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Na razie pojawiła się jedynie informacja o kontynuacji serialu, ale wszystkie szczegóły na temat produkcji owiane są tajemnicą. Nowe odcinki najwcześniej pojawią się w 2020 roku.

Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje o premierze sezonu 2. "Euforii", zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Serial przede wszystkim opowiada o nastolatkach zagubionych we współczesnym świecie. Grupa licealistów stara się przeżywać swoje miłości i przyjaźnie oraz znaleźć swoje miejsce w świecie zdominowany przez media społecznościowe, w którym nie brakuje narkotyków i seksu - brzmi oficjalny opis "Euforii" na HBO.

Co ciekawe, serial "Euforia" oparty jest na osobistych doświadczeniach jego twórcy, Sama Levinsona. Fabułę odcinków oparł o własne doświadczenia związane z walką z uzależnieniem. Wzorował się także na izraelskiej produkcji o tym samym tytule. W obsadzie 1. sezonu "Euforii" znaleźli się m.in.: Sydney Sweeney (jako Cassie), Zendaya (Rue), Algee Smith (McKay), Jacob Elordi (Nate), Alexa Demie (Maddy), Austin Abrams (Ethan), Storm Reid (Gia) czy Barbie Ferreira (Kat). Z kolei za reżyserię odpowiada Augustine Frizzell. 

RadioZET.pl/JW