Zamknij

Euro 2020, losowanie grup: transmisja w TV, online. Gdzie oglądać, o której?

Redakcja
30.11.2018 09:28
Euro 2020, losowanie grup: transmisja w TV, online. Gdzie oglądać, o której?
fot. PIXABAY

Gdzie oglądać losowanie eliminacji Euro 2020? Transmisja na żywo odbędzie się w niedzielę, 2 grudnia br. W południe dowiemy się, z jakimi zespołami o awans do turnieju finałowego powalczy Polska oraz pozostałe drużyny. O której godzinie losowanie grup Euro 2020 i gdzie obejrzeć? Sprawdzamy szczegółowe informacje na temat transmisji telewizyjnej oraz bezpłatnego streamu w internecie.

Euro 2020, eliminacje grupy: na żywo - transmisja. Gdzie obejrzeć losowanie grup Euro 2020? O której godzinie transmisja w TV? Czy przewidziany jest bezpłatny stream online? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat transmisji losowania grup Euro 2020.

Euro 2020, losowanie grup: transmisja w TV - na żywo. Gdzie oglądać, o której?

Losowanie eliminacji Euro 2020 na żywo będzie można obejrzeć w niedzielę, 2 grudnia br. Długo wyczekiwana ceremonia zaplanowana jest na godzinę 12:00, a odbędzie się w Dublinie, stolicy Republiki Irlandii. Transmisja losowania Euro 2020 w telewizji dostępna będzie na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. 

Grudniowa ceremonia dla wszystkich fanów piłki nożnej jest jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń. To właśnie podczas niej dowiemy się, z jakimi drużynami o awans do turnieju finałowego powalczy Polska oraz pozostałe drużyny. Reprezentacja Biało-Czerwonych losowana będzie z pierwszego koszyka, więc teoretycznie uniknie najmocniejszych rywali, tj. Szwajcaria, Portugalia, Holandia, Anglia, Belgia, Francja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja. Szczegółowe informacje na temat losowania eliminacji Euro 2020 można znaleźć w linku poniżej.

» Euro 2020: eliminacje - losowanie grup eliminacyjnych. Kiedy, o której? «

Losowanie eliminacji Euro 2020: online. Gdzie obejrzeć w internecie?

Ceremonia na żywo transmitowana będzie zarówno w telewizji, jak i online. Losowanie grup Euro 2020 będzie można obejrzeć za darmo na stronie sport.tvp.pl. 

Przypominamy, że Euro 2020 odbędzie się w dniach 12 czerwca - 12 lipca w 13 miastach-gospodarzach w różnych krajach. O awans do turnieju w eliminacjach walczyć będzie 55 reprezentacji.

RadioZET.pl/JW