Zamknij

Europa da się lubić 2019 - kiedy, gdzie i o której oglądać nową edycję programu?

Jolanta Waligóra
28.03.2019 09:56
Europa da się lubić 2019 - kiedy, gdzie i o której oglądać nową edycję programu?
fot. Instagram.com/europadasielubic

"Europa da się lubić" powraca do telewizji - informacja na ten temat została przekazana przez portal Wirtualnemedia.pl. Telewizja Polska ma nagrać specjalną edycję tego programu z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, a nowe odcinki mają zostać wyemitowane jeszcze w kwietniu. Kiedy, gdzie i o której oglądać? Szczegółowe informacje o programie "Europa da się lubić" 2019 można znaleźć poniżej.

"Europa da się lubić" 2019 - kiedy będzie można oglądać nową edycję programu? O której godzinie transmisja i gdzie? Kto poprowadzi program? Na czym będzie polegać? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o programie "Europa da się lubić" TVP.

Europa da się lubić 2019 - kiedy, gdzie i o której oglądać program?

Informacji na temat tego, kiedy program "Europa da się lubić" 2019 w TV, szuka wielu fanów show. Jak donosi portal Wirtualnemedia.pl, program ma wrócić na szklane ekrany po blisko 11 latach przerwy. Telewizja Polska ma nagrać specjalną edycję tego programu z okazji 15-lecia wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, która przypada dokładnie 1 maja 2019 roku. Telewizja prawdopodobnie wyemituje trzy odcinki show.

Premiera programu "Europa da się lubić" 2019 zaplanowana jest na sobotę, 27 kwietnia. Pierwszy odcinek kultowego show będzie można oglądać w TVP 2 o godzinie 20:05. Kolejne epizody emitowane będą co sobotę, o wspomnianej porze. 

Europa da się lubić - kto poprowadzi i na czym będzie polegała nowa edycja?

Założeniem programu było zaproszenie gości reprezentujących różne kraje należące do Unii Europejskiej. Prawdopodobnie zasady nowej edycji show będą przedstawiać się podobnie, jak to było w poprzednich seriach. W roli prowadzącej "Europę da się lubić" prawdopodobnie ponownie zobaczymy Monikę Zamachowską. Dziennikarka w swoich mediach społecznościowych zamieściła wymowne zdjęcie z planu, gdzie pozuje ze znanymi dobrze wszystkim widzom show - Conrado Moreno, Paolo Cozza, Teo Wafidis.

Przypominamy, że "Europa da się lubić" to połączenie teleturnieju i talk-show, które emitowane było na antenie TVP od lutego 2003 do czerwca 2008 roku. Łącznie w Polsce wyprodukowano sześć serii programu prowadzonego przez Monikę Richardson. 

Zagłosuj

Będziesz oglądać nową edycję programu "Europa da się lubić"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW