Zamknij

Eurowizja 2018: krajowe eliminacje online i w TV - o której i gdzie oglądać?

Redakcja
03.03.2018 20:20
Krajowe eliminacje Eurowizja 2018
fot. VIPHOTO/EAST NEWS

Eurowizja 2018: polskie preselekcje online i w telewizji. O której i na którym kanale oglądać krajowe eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji w Portugalii? Sprawdzamy transmisje i streamy na żywo z polskich preselekcji.

Gdzie i o której polskie preselekcje do Eurowizji online i w TV? O której oglądać transmisję na żywo? Sprawdzamy najważniejsze informacje o wydarzeniu.

To już dziś, 3 marca, dowiemy się, kto wygrał krajowe eliminacje do Eurowizji 2018. O głosy Jury oraz widzów walczyć będzie dziesięciu kandydatów, którzy zaprezentują swoje konkursowe utwory. Jak się zaprezentują i jak wypadną w eliminacjach? Tego wydarzenia nie można przegapić! Z niecierpliwością czekają na nie fani polskich artystów i wielbiciele Eurowizji.

Eurowizja 2018: polskie preselekcje - o której transmisja w TV?

Krajowe eliminacje do Eurowizji są wydarzeniem organizowanym przez TVP. Tradycyjnie transmisja z tego wydarzenia dostępna będzie na TVP 1 - rozpocznie się o 21.25. Około 22.30 będzie przerwa, a przekaz z preselekcji wróci o 22.35 i po tej krótkiej przerwie ogłoszony zostanie zwycięzca. Poznamy go około godziny 23.00.

Krajowe eliminacje do Eurowizji 2018 online - gdzie stream wydarzenia?

Gdzie oglądać polskie preselekcje online? Stream na żywo dostępny będzie na specjalnej stronie internetowej w serwisie TVP: eurowizja.tvp.pl.

Jeśli nie chcecie oglądać eliminacji w TV, sprawdźcie relację na żywo z preselekcji do Eurowizji na RadioZET.pl.

RadioZET.pl/SA