Zamknij

Eurowizja Junior 2019 - BILETY: cena oraz kiedy i gdzie kupić bilety na konkurs w Gliwicach?

Karolina Piotrowska
08.10.2019 11:23
Eurowizja Junior 2019 - BILETY: cena oraz kiedy i gdzie kupić bilety na konkurs w Gliwicach?
fot. mat. prasowe

Dzięki wygranej Roksany Węgiel w poprzednim roku, Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w Polsce! W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje dla fanów konkursu, którzy planują wybrać się osobiście do Gliwic: bilety na Eurowizję Junior 2019, cena, gdzie kupić oraz kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie.

Eurowizja Junior 2019 - BILETY: cena oraz kiedy i gdzie kupić bilety na konkurs w Gliwicach? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla fanów konkursu Eurowizji, czyli m.in. ile kosztują bilety na Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach, kiedy i gdzie można kupić wejściówki oraz dokładną datę i miejsce wydarzenia.

Eurowizja Junior 2019 - BILETY: cena, gdzie i kiedy kupić wejściówki?

17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zostanie rozegrany 24 listopada 2019 w Arenie Gliwice. Organizatorem będzie Europejska Unia Nadawców we współpracy z Telewizją Polską. Eurowizja Junior 2019 bilety są już dostępne w sprzedaży! Jeśli planujecie wybrać się na wydarzenie, radzimy się pospieszyć, ponieważ wejściówki rozchodzą się w bardzo szybkim tempie.

Bilety na Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach można kupić na Płytę, Wysoką Trybunę, Niską Trybunę, do tzw. "Fan Zone" lub do sektora VIP. Wejściówki są dostępne w sprzedaży na stronie internetowej eBilet.pl.

Ceny biletów na Eurowizję Junior 2019 zaczynają się od 25 zł (Wysoka Trybuna), a najdroższe kosztują 399 zł w sektorze VIP. Dodatkowo dostępne są także bilety na spotkanie z Roksaną Węgiel, tzw. MEET&GREET w cenie od 399 zł. Taki pakiet zawiera:

  • przeprowadzenie krótkiej rozmowy z Roksaną Węgiel
  • zrobienie zdjęcia przez fotografa TVP z Roksaną Węgiel
  • zrobienie zdjęcia własnym aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym uczestnika spotkania Meet & Greet przez obsługę techniczną
  • otrzymanie spersonalizowanego autografu od artystki

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej eBilet.pl oraz na oficjalnych stronach organizatorów Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

Eurowizja Junior 2019: Roksana Węgiel komentuje wybór Viki Gabor na reprezentantkę Polski

Kiedy i gdzie Eurowizja Junior 2019 oraz o której godzinie się rozpocznie? [DATA, MIEJSCE]

W ramach 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior w Arenie Gliwice odbędą się dwa koncerty: Finał Jurorski i Koncert Finałowy.

W sobotę, 23 listopada odbędzie się Finał Jurorski, czyli koncert w formie próby generalnej, adresowany do największych fanów konkursu eurowizyjnego oraz grup zorganizowanych, w szczególności grup szkolnych i instytucjonalnych.

Eurowizja Junior 2019 - polska piosenka. O czym jest "Superhero" Viki Gabor? [TEKST]

Koncert finałowy, podczas którego poznamy laureata tegorocznej edycji, odbędzie się 24 listopada. Oba koncerty rozpoczynają się o godzinie 16.00.

W tym roku gospodarzem Eurowizji Junior jest Polska, zaś organizatorami Telewizja Polska i Europejska Unia Nadawców. Partnerami wydarzenia są Miasto Gliwice i województwo śląskie.

RadioZET.pl/KP