Zamknij

Eurowizja Junior 2019 - GŁOSOWANIE. Czy i jak można oddać głos na Polskę?

Jolanta Waligóra
24.11.2019 13:54
Eurowizja Junior 2019 - GŁOSOWANIE. Czy i jak można oddać głos na Polskę?
fot. VIPHOTO/East News

Głosowanie na Polskę na Eurowizji Junior 2019 to temat, na który informacji poszukuje wielu miłośników podobnych wydarzeń. Nie wszyscy w końcu wiedzą, czy mieszkańcy naszego kraju będą mieli możliwość oddania głosu na reprezentantkę Polski, czyli Viki Gabor. Sprawdzamy, czy i jak głosować na Polskę na Eurowizji Junior 2019.

Eurowizja Junior 2019 - głosowanie na Polskę. Czy można oddać głoś na Viki Gabor, reprezentantkę naszego kraju? Jak to zrobić? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, czy i jak można głosować na Polskę na Eurowizji Junior 2019.

Eurowizja Junior 2019 - czy można głosować na Polskę?

Wielu miłośników podobnych wydarzeń, którzy chcieliby wesprzeć naszą reprezentantkę, czyli Viki Gabor, szuka w sieci informacji na temat tego, czy można głosować na Polskę na Eurowizji Junior 2019. Mamy bardzo dobre wiadomości - otóż głosowanie na reprezentantkę naszego kraju jest możliwe. Co więcej, oprócz not jurorów, to właśnie głosy publiczności będą decydowały przy wyłonieniu zwycięzcy konkursu piosenki.

Eurowizja Junior 2019: jak głosować na Polskę w konkursie? [GŁOSOWANIE ONLINE]

>>  Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach: finał konkursu w niedzielę [RELACJA NA ŻYWO]

Eurowizja Junior 2019 - TRANSMISJA. Kiedy i gdzie oglądać w TV i online?

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w drugiej połowie miesiąca, a dokładniej w niedzielę 24 listopada. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce w Arenie Gliwice. Podczas konkursu zmierzy się ze sobą 19 reprezentantów różnych krajów - 18 wykonawców z Europy oraz jeden reprezentant z Australii. Polskę reprezentować będzie Wiktoria Gabor, która wykona utwór "Superhero". Warto dodać, że Polka jest zaliczana do ścisłego grona faworytów.

Eurowizja Junior 2019: piosenki z konkursu. Lista wszystkich utworów, które usłyszymy w Gliwicach

Głosowanie na Polskę w Eurowizji Junior 2019 - jak oddać głos na Viki Gabor?

Głosowanie na Polskę w Eurowizji Junior 2019 oraz na reprezentantów innych krajów, jest bardzo proste. Wszystko odbywa się drogą online, a głos na swojego faworyta można oddać za pośrednictwem specjalnego formularza dostępnego na oficjalnej stronie konkursu piosenki pod tym LINKIEM. Możliwość głosowania w Eurowizji Junior 2019 rozpocznie się w piątek, 22 listopada o godzinie 20:00. Widzowie przed oddaniem głosu będą mogli obejrzeć podsumowania wszystkich występów próbnych uczestników. Pierwsza runda głosowania zakończy się w niedzielę 24 listopada o godzinie 15:59, czyli tuż przed rozpoczęciem się koncertu.

Eurowizja Junior 2019 - POLSKA: które miejsce zajmie Viki Gabor i ile punktów otrzyma?

Warto dodać, że każdy głosujący w Eurowizji Junior 2019 musi wybrać co najmniej trzech uczestników, na których odda głos i nie więcej niż pięciu.

Druga część głosowania w Eurowizji Junior 2019 odbywa się podczas występów na żywo i rozpoczyna się po ostatniej reprezentacji uczestnika. Następnie widzowie będą mogli oddać głos na swojego faworyta przez około 15 minut. 

RadioZET.pl/JW