Zamknij

Eurowizja Junior 2019 - ceremonia otwarcia. Kiedy obejrzeć i o której? [TRANSMISJA 18.11]

Jolanta Waligóra
18.11.2019 15:13
Eurowizja Junior 2019 - ceremonia otwarcia. Kiedy obejrzeć i o której? [TRANSMISJA]
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2019 odbędzie się w drugiej połowie listopada, na niecały tydzień przed głównym konkursem piosenki. Na scenie zaprezentują się zespół 4Dreamers oraz Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk". Szczegółowe informacje o transmisji ceremonii otwarcia Eurowizji Junior 2019 online oraz w TV, zamieszczamy poniżej.

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2019 - TRANSMISJA. Kiedy obejrzeć muzyczne wydarzenie? O której godzinie początek? Gdzie będzie można obejrzeć w TV? Czy przewidziana jest relacja w internecie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i o której transmisja z ceremonii otwarcia Eurowizji Junior 2019.

Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2019 - ONLINE. O której i gdzie oglądać?

Zanim rozpocznie się długo wyczekiwany konkurs piosenki w Gliwicach, niecały tydzień wcześniej odbędzie się ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2019. Wydarzenie zaplanowane jest dokładnie na poniedziałek, 18 listopada w Teatrze Śląskim w Katowicach. Początek o godzinie 16:00. Wszystkie osoby, które chcą śledzić relację z najbliższego wydarzenia na żywo, mogą to zrobić online. Ceremonia otwarcia Eurowizji Junior 2019 dostępna będzie w internecie za pośrednictwem strony: junioreurovision.tv.

Eurowizja Junior 2019: piosenki z konkursu. Lista wszystkich utworów, które usłyszymy w Gliwicach 

Eurowizja Junior 2019 - ceremonia otwarcia: TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć w TV?

Prawdopodobnie transmisja ceremonii otwarcia Eurowizji Junior 2019 nie będzie dostępna w telewizji. Oznacza to, że relację z wydarzenia na żywo będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie w internecie. 

Eurowizja Junior 2019 - TRANSMISJA. Kiedy i gdzie oglądać w TV i online?

Ceremonię otwarcia Eurowizji Junior 2019 poprowadzi Mateusz Szymkowiak. Na scenie natomiast wystąpi młody zespół 4Dreamers oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”, czyli jedna z największych polskich grup folklorystycznych.

Przypomnijmy, że Eurowizja Junior 2019 odbędzie się w niedzielę 24 listopada w Arenie Gliwice. W konkursie piosenki zmierzy się 19 reprezentantów z różnych krajów. Polskę reprezentować będzie zwyciężczyni "Szansy na Sukces", czyli Viki Gabor, która wykona utwór "Superhero". Warto także dodać, że Polka jest w ścisłym gronie faworytów.

RadioZET.pl/JW