Zamknij

Eurowizja Junior 2020 - BILETY: cena i informacje dotyczące wydarzenia w Polsce

28.09.2020 13:04
Eurowizja Junior 2020 - BILETY: cena i informacje dotyczące wydarzenia w Polsce
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Bilety na Eurowizję Junior 2020 w Polsce to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz przed wydarzeniem. Sprawdzamy, czy faktycznie będzie można kupić lub dostać wejściówki na wydarzenie, jaka jest ich cena i gdzie odbędzie się finał 18. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

Eurowizja Junior 2020 - BILETY: cena i informacje dotyczące wydarzenia w Polsce. Sprawdzamy, czy wejściówki na wydarzenie będą dostępne w sprzedaży, a jeśli tak - ile kosztują bilety na Eurowizję Junior 2020 i gdzie je kupić.

Eurowizja Junior 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się konkurs piosenki? [DATA, MIEJSCE]

Eurowizja Junior 2020: BILETY - cena i czy będą dostępne?

Niestety ze względu na ograniczenia w podróżowaniu spowodowane pandemią koronawirusa nie ma możliwości, aby uczestnicy konkursu zaprezentowali się w Polsce. Z tego powodu każdy z artystów wystąpi w specjalnie przygotowanym studiu w swoim kraju, a finał konkursu odbędzie się bez udziału publiczności. Oznacza to jednocześnie, że nie są dostępne bilety na Eurowizję Junior 2020.

8 września 2020 poinformowano, że konkurs odbędzie się w formie zdalnej - wydarzenie w Polsce zostanie poprowadzone w warszawskim studiu telewizyjnym, a pozostali uczestnicy zaprezentują się na żywo ze studia telewizyjnego w swoim kraju. Będzie to pierwsze wydarzenie związane z Eurowizją przeprowadzone w formie zdalnej od rundy eliminacyjnej Eurowizji 1996.

W konkursie Eurowizji Junior 2020 weźmie udział łącznie 13 reprezentantów z 13 państw: Armenii, Białorusi, Francji, Gruzji, Niemiec, Kazachstanu, Malty, Polski, Rosji, Serbii, Hiszpanii, Holandii oraz Ukrainy.

Eurowizja Junior 2020: oto finaliści „Szansy na sukces”. Znamy też nazwiska jurorów

Kiedy i gdzie odbędzie się Eurowizja Junior 2020?

Przypomnijmy, że 18. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci ma zostać przeprowadzony 29 listopada 2020 w Warszawie. Organizatorem będzie Telewizja Polska (TVP). Jest to drugi konkurs z rzędu, który odbędzie się w Polsce.

W niedzielę, 27 września poznaliśmy reprezentanta Polski w konkursie Eurowizji Junior 2020. O tym, kto z Polski wystąpi pod koniec listopada na Eurowizji Junior 2020, dowiedzieliśmy się podczas finału programu "Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2020", podobnie jak w poprzednim roku.

Reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji Junior 2020 została Alicja Tracz z piosenką "I'll be standing". Więcej informacji na ten temat można przeczytać m.in. w artykule poniżej.

Eurowizja Junior 2020 - kto z Polski został reprezentantem w konkursie i jaka piosenka?

RadioZET.pl