Zamknij

Ewa Błachnio: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Mąż, wiek, kabaret]

Redakcja
10.04.2018 13:36
Ewa Błachnio: mąż, wiek, kabaret, Insta - kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.?
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EASTNEWS

Ewa Błachnio będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Artystka kabaretowa zasiądzie na słynnej kanapie "Króla TVN-u" razem z polskim zawodnikiem MMA, Marcinem "Róża" Różalskim. Odcinek z ich udziałem zostanie wyemitowany we wtorek, 10 kwietnia na antenie TVN.

Ewa Błachnio: mąż, wiek, wzrost, kabaret, Instagram, Taniec z Gwiazdami - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 10.04.? Na takie pytania poszukuje odpowiedzi wiele osób. Sprawdzamy, kim jest Ewa Błachnio i przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące artystki kabaretowej.

» Marcin Różalski: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Żona, Fundacja, KSW] «

» Paulina Krupińska: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 17.04.? «

Ewa Błachnio: kim jest gość Wojewódzkiego 10.04.? [Mąż, wiek, kabaret]

Ewa Błachnio urodziła się 31 grudnia 1984 roku (w tym roku skończy 34 lata). Jest absolwentką studiów na kierunkach dziennikarstwo i politologia. W 2014 roku zdała eksternistyczny egzamin na aktora dramatu przed komisją egzaminacyjną Związku Artystów Scen Polskich (ZASP). Wiele osób kojarzy Ewę Błachnio z kabaretu. Artystka była członkinią Kabaretu Limo przez czternaście lat, a dokładniej w latach 2000-2014. W 2012 roku zagrała także w filmie "Swing", gdzie wcieliła się w rolę Lucyny. Obecnie prowadzi audycję "Poliż temat" w radiu RMF FM razem z Robertem Korólczykiem oraz Mariuszem Kałamagą.

Co więcej, widzowie mogli oglądać Ewę Błachnio w "Tańcu z Gwiazdami". Artystka kabaretowa wzięła udział w szóstej edycji programu, który emitowany jest na antenie Telewizji Polsat. Jej tanecznym partnerem został Jacek Jeschke. Ewa Błachnio w "Tańcu z Gwiazdami" zajęła wysokie piąte miejsce, odpadając w siódmym odcinku.

Wiele osób zastanawia się także, czy Ewa Błachnio ma Instagrama. Artystkę można znaleźć na platformie pod nazwą - ewkablachnio. Na profilu Ewy Błachnio na Instagramie nie znajdziemy jednak wielu zdjęć - jest ich dosłownie kilka. Artystka bardzo ceni swoją prywatność i nie dzieli się z fanami wieloma informacjami ze swojego życia. Nie znajdziemy także informacji o tym, czy Ewa Błachnio ma męża.

» Wiktoria Gąsiewska: wiek, chłopak - kim jest gość Wojewódzkiego 3.04.? «

» Żona Sławomira Zapały - ile ma lat i kim jest Magdalena Kajrowicz? «

Ewa Błachnio u "Kuby Wojewódzkiego" 10.04. - kiedy i gdzie oglądać?

Ewa Błachnio razem z Marcinem "Róża" Różalskim zasiądzie na słynnej kanapie już we wtorek, 10 kwietnia. Odcinek z udziałem artystki kabaretowej wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 na antenie TVN. Wszystkie osoby, które nie mogą zjawić się przed telewizorem w tym czasie, mogą obejrzeć "Kubę Wojewódzkiego" online, na internetowej platformie player.pl.

» Bartek Kotschedoff: kim jest gość Kuby Wojewódzkiego 20.03.? «

RadioZET.pl/JW