Zamknij

Ewa Kępys: Big Brother - kim jest uczestniczka 2. edycji programu?

Jolanta Waligóra
14.10.2019 11:26
Ewa Kępys: Big Brother - kim jest uczestniczka 2. edycji programu?
fot. Instagram/bigbrother.tvn7

Kim jest Ewa Kępys? Nowa uczestniczka "Big Brothera 2" wejdzie do Domu Wielkiego Brata w poniedziałek 14 października 2019 podczas specjalnego odcinka. To modelka i fotograf, która na swoim koncie ma m.in. występ w teledysku do piosenki "Pełnia" Donatana i Maryli Rodowicz. Sprawdzamy, kim jest Ewa Kępys, ile ma lat, ile ma wzrostu oraz co warto wiedzieć o nowej uczestniczce.

Kim jest Ewa Kępys? Wiek, wzrost, Instagram, chłopak, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat nowej uczestniczki 2. edycji programu "Big Brother", można znaleźć w tym artykule.

Ewa Kępys - Big Brother 2: kim jest uczestniczka programu?

"Big Brother" nie przestaje zaskakiwać. Wszystkich uczestników drugiej edycji programu poznaliśmy podczas pierwszego odcinka na żywo - 13 września. Jak się jednak okazuje, na tym nie koniec. W niedzielę 13 października pojawiła się oficjalna informacja na temat pojawienia się nowych uczestników. To pierwsza taka sytuacja w drugiej edycji show. Wiadomo, że do Domu Wielkiego Brata wejdą kolejne dwie uczestniczki, tj. Natalia Nienałtowska oraz Ewa Kępys. Dziewczyny pojawią się w show w poniedziałek 14 października podczas odcinka specjalnego.

Big Brother 2: UCZESTNICY 2. edycji programu - kto wystąpi? [LISTA UCZESTNIKÓW 2019]

Ewa Kępys z Big Brothera - kim jest uczestniczka? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Uczestniczka "Big Brothera 2" Ewa Kępys ma 28 lat. Dziewczyna urodziła się w 1991 roku w Krakowie. Ma około 172 cm wzrostu. To absolwentka Szkoły Kreatywnej Fotografii. Prócz fotografią zajmuje się również modelingiem oraz aktorstwem. Jest także współzałożycielem agencji Como Model Management. 

Ewa Kępys współpracuje z wieloma zdolnymi projektantami, wizażystami, stylistami i modelkami. Prócz pracy zawodowej wykonuje ona wiele niekomercyjnych sesji zdjęciowych, tworząc oryginalne, wręcz baśniowe obrazy. Inspiracji poszukuje w otaczającej ją rzeczywistości, muzyce, literaturze i filmie. Podczas sesji często improwizuje. Jej zdjęcia ukazały się w wielu światowych magazynach, m.in. w Dark Beauty (USA), NeverLazy-okładka + edytorial (Wielka Brytania) , Elegant (USA), Superior (Niemcy), VA Magazine (USA), Elegant (USA), Confashion czy Invited (PL) - czytamy na stronie Krakowskiej Szkoły Artystycznej.

Ponadto Ewa Kępys z "Big Brothera" na swoim koncie ma m.in. występ w teledysku do piosenki "Pełnia" Donatana i Maryli Rodowicz. 

Dziewczyna bardzo aktywna jest w mediach społecznościowych. Ewa Kępys na Instagramie figuruje pod nazwą: ewa_kepsy. Obecnie obserwuje ją ponad 8 tys. osób.

RadioZET.pl/JW