Zamknij

Ewelina Lisowska: kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12"? [WIEK, WZROST]

Karolina Piotrowska
22.11.2019 14:58
Ewelina Lisowska - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" 12? [WIEK, WZROST]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Ewelina Lisowska to kolejna uczestniczka 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiele osób kojarzy ją przede wszystkim dzięki jej piosenkom, m.in. "W stronę słońca" czy "Nieodporny rozum". Poniżej zebraliśmy inne informacje na temat Eweliny Lisowskiej, jej wiek, wzrost, osiągnięcia i szczegóły dotyczące kariery.

Kim jest Ewelina Lisowska? Wiek, wzrost, Facebook, Instagram, piosenki, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestniczki programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zebraliśmy w poniższym artykule.

TTBZ 12 - Ewelina Lisowska w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wystąpi m.in. właśnie Ewelina Lisowska. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona przez producentów. Oprócz niej w nagraniach weźmie udział także  Ewelina Ruckgaber, Łukasz Zagrobelny i inni.

W opisie uczestniczki na stronach programu możemy przeczytać:

Absolwentka szkoły muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu. Artystka stoi za takimi przebojami jak „Nieodporny rozum” (#1 miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych), „W stronę słońca” (#1 miejsce listy najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych), „We mgle”, „Prosta sprawa”, „Tshirt”. Wszystkie jej teledyski mają łącznie ponad 60 milionów wyświetleń na YouTube. Otrzymała nagrodę Superjedynka w kategorii SuperArtystka podczas 50. KFPP w Opolu oraz Eska Music Awards 2013: Najlepszy hit („W stronę słońca”), Najlepszy debiut oraz Najlepszy artysta w sieci. Podłożyła głos w bajce „Rysiek Lwie Serce” i „Książę Czaruś”.

Była uczestniczką „Mam talent” oraz X Factor. Razem z Maćkiem Wiergowskim od 2007 roku tworzyła zespół Nurth, rock z elementami post hard-core. W grudniu 2013 opublikowany został ranking Google Zeitgeits – lista najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie. Ewelina Lisowska pojawiła się w 3 kategoriach: "Najbardziej popularne osoby w 2013" – 7 miejsce, "Najbardziej popularni polscy celebryci 2013" – 2 miejsce oraz "Polska muzyka na topie 2013" – 2 miejsce. W 2015 r. wygrała Taniec z Gwiazdami.

Ewelina Lisowska: wiek, wzrost, chłopak, piosenki, kariera

Ewelina Lisowska ma 27 lat i 155 centymetrów wzrostu. Urodziła się 23 sierpnia 1991 w Cerekwicy. Ma troje młodszego rodzeństwa, brata Krzysztofa i dwie siostry, Aleksandrę i Alicję.

Z ciekawych informacji o Ewelinie Lisowskiej warto wiedzieć, że jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu w klasie gitary klasycznej. Użyczyła głosu Natalii w filmie animowanym Rysiek Lwie Serce (2013) i Kopciuszkowi w filmie animowanym Książę Czaruś (2018).

W grudniu 2013 fraza „Ewelina Lisowska” znalazła na 7. miejscu w kategorii Najbardziej popularne osoby w 2013, 2. miejscu w kategorii Najbardziej popularni polscy celebryci 2013 oraz 2. miejscu w kategorii Polska muzyka na topie 2013 w zestawieniu najczęściej wyszukiwanych haseł w polskim internecie przygotowanym przez Google Zeitgeist.

Najpopularniejsze piosenki Eweliny Lisowskiej to m.in. „Nieodporny rozum” i „W stronę słońca”. Utwory były nominowane w wielu konkursach, a także znajdowały się na szczytach list przebojów w wielu radiostacjach. Singiel „W stronę słońca” w serwisie YouTube odsłuchany został ponad dwa miliony razy w ciągu tygodnia od publikacji.

Chłopakiem Eweliny Lisowskiej jest Aleksander Ilczuk - rajdowiec Hutnika Warszawa, piłkarskiego klubu, który posiada także sekcję motosportu. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - FINAŁ 2019: kiedy i gdzie oglądać, kto wystąpi?

Facebook i Instagram Eweliny Lisowskiej

Ewelina Lisowska jest aktywna m.in. na Instagramie, gdzie można znaleźć ją pod nickiem  @ewelinalisowskaofficial. Informuje tam swoich fanów m.in. o najbliższych koncertach i o swojej aktywności zawodowej. Prowadzi również fanpage na Facebooku - Ewelina Lisowska.

RadioZET.pl/KP