Zamknij

Ewelina Ruckgaber: kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WIEK, WZROST]

Jolanta Waligóra
13.09.2019 15:09
Ewelina Ruckgaber - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Ewelina Ruckgaber to uczestniczka 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiele osób może ją kojarzyć przede wszystkim z serialu "Gliniarze", w którym to od 2016 roku wciela się w rolę aspirant Natalię Nowak. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Eweliny Ruckgaber można znaleźć poniżej.

Kim jest Ewelina Ruckgaber? Wiek, wzrost, Instagram, "Gliniarze", "Na wspólnej", piosenka, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestniczki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" można znaleźć w tym artykule.

Ewelina Ruckgaber z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kim jest?

Ewelina Ruckgaber urodziła się w Warszawie. Jest polską aktorką filmową oraz teatralną, wokalistką i prezenterką telewizyjną. W 2012 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Swoją przygodę sceniczną rozpoczęła w Domu Kultury Śródmieście w Warszawie w kabarecie "Hoża 41". Z kolei w telewizji Ewelina Ruckgaber zadebiutowała w 1998 roku rolą Agaty w serialu "Tata, a Marcin powiedział". Na swoim koncie ma także udział w takich filmach i serialach jak "Na wspólnej", "Pierwsza miłość", "Drogówka" czy "Na sygnale". Niewątpliwie największą popularność przyniosła jej jednak rola w serialu paradokumentalnym "Gliniarze", emitowanym od 2016 roku w Telewizji Polsat. W "Gliniarzach" Ewelina Ruckgaber wciela się w aspirant sztabową Natalię Nowak.

Uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Ewelina Ruckgaber na deskach teatru zagrała m.in. w takich spektaklach jak "Król Maciuś I", "Testamtent psa, czyli historia o miłosiernej" czy "Świadectwa wzlotu, upadku, wzlotu, wzlotu, wzlotu, upadku itd. Antka Kochanka". W 2000 prowadziła program ''Do góry nogami''. Brała również udział w reklamach telewizyjnych oraz podkładała głos do wielu animowanych bohaterów reklam i filmów.

Z kolei jako wokalistka występowała w Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka, a w 2018 roku wydała solowy singiel. Piosenka Eweliny Ruckgaber nosi tytuł "Świata widzenie". 

W 2019 roku Ewelina Ruckgaber w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" zmierzy się m.in. z Łukaszem Zagrobelnym, Emilią Komarnicka-Klynstrą, Adamem Strycharczukiem oraz z Robertem Koszuckim.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa edycja?

Ewelina Ruckgaber - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Ewelina Ruckgaber urodziła się 19 lutego 1986 roku. W 2019 skończyła 33 lata. Ma 170 cm wzrostu. Aktorka uwielbia tańczyć, jest miłośniczką zwierząt, interesuje się modelingiem i piłka nożną.

Aktorka w rozmowie z "Faktem" w 2018 roku przyznała, że podczas swojej kariery spotkała się nie tylko z propozycjami roli przez łóżko, ale także z próbą molestowania seksualnego. Ktoś powiedział mi, że jeśli "spełnię jego oczekiwania" to moja rola się rozwinie. Oczywiście odmówiłam, rola się nie rozwinęła, a moja postać została szybko usunięta. Niestety nie tylko ja mam takie doświadczenia, ale również wiele moich koleżanek. Rynek amerykański nie jest jedynym, w którym takie historie mają miejsce - mówiła w wywiadzie.

Życie prywatne Eweliny Ruckgaber owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, czy uczestniczka nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obecnie się z kimś spotyka. Jak większość osób medialnych aktywnie jednak prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Ewelina Ruckgaber na Instagramie figuruje pod nazwą: ewelinaruckgaber_official.

RadioZET.pl/JW