Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ewelina Ruckgaber: kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? [WIEK, WZROST]

13.09.2019 15:09

Ewelina Ruckgaber to uczestniczka 12. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wiele osób może ją kojarzyć przede wszystkim z serialu "Gliniarze", w którym to od 2016 roku wciela się w rolę aspirant Natalię Nowak. Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Eweliny Ruckgaber można znaleźć poniżej.

Ewelina Ruckgaber - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Kim jest Ewelina Ruckgaber? Wiek, wzrost, Instagram, "Gliniarze", "Na wspólnej", piosenka, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne informacje na temat uczestniczki "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" można znaleźć w tym artykule.

Ewelina Ruckgaber z "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - kim jest?

Ewelina Ruckgaber urodziła się w Warszawie. Jest polską aktorką filmową oraz teatralną, wokalistką i prezenterką telewizyjną. W 2012 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Swoją przygodę sceniczną rozpoczęła w Domu Kultury Śródmieście w Warszawie w kabarecie "Hoża 41". Z kolei w telewizji Ewelina Ruckgaber zadebiutowała w 1998 roku rolą Agaty w serialu "Tata, a Marcin powiedział". Na swoim koncie ma także udział w takich filmach i serialach jak "Na wspólnej", "Pierwsza miłość", "Drogówka" czy "Na sygnale". Niewątpliwie największą popularność przyniosła jej jednak rola w serialu paradokumentalnym "Gliniarze", emitowanym od 2016 roku w Telewizji Polsat. W "Gliniarzach" Ewelina Ruckgaber wciela się w aspirant sztabową Natalię Nowak.

Uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Ewelina Ruckgaber na deskach teatru zagrała m.in. w takich spektaklach jak "Król Maciuś I", "Testamtent psa, czyli historia o miłosiernej" czy "Świadectwa wzlotu, upadku, wzlotu, wzlotu, wzlotu, upadku itd. Antka Kochanka". W 2000 prowadziła program ''Do góry nogami''. Brała również udział w reklamach telewizyjnych oraz podkładała głos do wielu animowanych bohaterów reklam i filmów.

Z kolei jako wokalistka występowała w Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka, a w 2018 roku wydała solowy singiel. Piosenka Eweliny Ruckgaber nosi tytuł "Świata widzenie". 

W 2019 roku Ewelina Ruckgaber w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12" zmierzy się m.in. z Łukaszem Zagrobelnym, Emilią Komarnicka-Klynstrą, Adamem Strycharczukiem oraz z Robertem Koszuckim.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy nowa edycja?

Ewelina Ruckgaber - wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne

Ewelina Ruckgaber urodziła się 19 lutego 1986 roku. W 2019 skończyła 33 lata. Ma 170 cm wzrostu. Aktorka uwielbia tańczyć, jest miłośniczką zwierząt, interesuje się modelingiem i piłka nożną.

Aktorka w rozmowie z "Faktem" w 2018 roku przyznała, że podczas swojej kariery spotkała się nie tylko z propozycjami roli przez łóżko, ale także z próbą molestowania seksualnego. Ktoś powiedział mi, że jeśli "spełnię jego oczekiwania" to moja rola się rozwinie. Oczywiście odmówiłam, rola się nie rozwinęła, a moja postać została szybko usunięta. Niestety nie tylko ja mam takie doświadczenia, ale również wiele moich koleżanek. Rynek amerykański nie jest jedynym, w którym takie historie mają miejsce - mówiła w wywiadzie.

Życie prywatne Eweliny Ruckgaber owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, czy uczestniczka nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" obecnie się z kimś spotyka. Jak większość osób medialnych aktywnie jednak prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Ewelina Ruckgaber na Instagramie figuruje pod nazwą: ewelinaruckgaber_official.

RadioZET.pl/JW

Oceń