Zamknij

Ewelona - kim jest zawodniczka Fame MMA 5? [INSTA, WIEK, WARSAW SHORE]

Karolina Piotrowska
25.10.2019 17:11
Ewelona - kim jest zawodniczka Fame MMA 5? [INSTA, WIEK, WARSAW SHORE]
fot. screen / Youtube

Kto to Ewelona? Kim jest zawodniczka Fame MMA 5, która zmierzy się w jedynym kobiecym pojedynku z Esmeraldą Godlewską? Sprawdzamy najważniejsze informacje na jej temat, czyli kto to Ewelona, Insta, wiek, udział w Warsaw Shore i inne.

Ewelona - kim jest zawodniczka Fame MMA 5 i co warto o niej wiedzieć przed galą? Sprawdzamy najważniejsze informacje na jej temat, czyli kto to Ewelona, Insta, wiek, udział w programie Warsaw Shore i inne.

Godlewska - Ewelona: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 5? [GODZINA]

Ewelona - kim jest zawodniczka Fame MMA 5? [INSTA, WIEK]

Zawodniczka Fame MMA 5, która zmierzy się z Esmeraldą Godlewską - Ewelona, tak naprawdę nazywa się Ewelina Kubiak i ma 25 lat, a urodziła się 17 września 1994 roku. Znana jest przede wszystkim z udziału w kontrowersyjnym programie Warsaw Shore, który emitowany jest przez stację telewizyjną MTV Polska. Ewelona jest w nim od pierwszej edycji, czyli od 2013 roku. Nie była obecna jedynie w dwóch sezonach - czwartym i szóstym.

Na Instagramie Ewelona prowadzi swoje oficjalne konto o nazwie @ewel0na. Obecnie obserwuje ją tam ponad 400 tysięcy użytkowników.

Ewelina z "Warsaw Shore" obchodzi urodziny i zdradza swój wiek. Fani: "A wyglądasz na 37"

Ewelona vs Esmeralda Godlewska na gali Fame MMA 5

Jedną z najbardziej wyczekiwanych walk na gali Fame MMA 5 jest kobiecy pojedynek Ewelona vs Esmeralda Godlewska. Obie zawodniczki nie mają dużego doświadczenia w sportach walki. "Ewelona" dopiero zadebiutuje w klatce, natomiast "Esmeralda" ma na swoim koncie przegrany pojedynek z Martą Linkiewicz podczas gali Fame MMA 3.

Fame MMA 5: WALKI, karta walk. Kiedy, gdzie i o której odbędzie się gala? [GODZINA]

Gala Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę, 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie. W głównym pojedynku wieczoru zmierzą się Piotr "Bonus BGC" Witczak i Marcin "El Testosteron" Najman.

RadioZET.pl/KP