Zamknij

FAME czy SHAME - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowym programie na Player.pl?

25.06.2020 15:58
FAME czy SHAME - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowym programie na Player.pl? [LISTA]
fot. Instagram / @fameczyshame.player

Uczestnicy FAME czy SHAME zostali zaproszeni do programu jako ściśle wyselekcjonowana grupa popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Sprawdzamy, kto dokładnie weźmie udział w nowym show oraz publikujemy oficjalną listę uczestników FAME czy SHAME.

FAME czy SHAME - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowym programie dostępnym na Player.pl? Lista wszystkich uczestników, którzy pojawią się w show oraz informacje o formule programu zamieściliśmy poniżej.

FAME czy SHAME: co to za program, kiedy pierwszy odcinek, o której i gdzie oglądać? [ZASADY]

FAME czy SHAME - UCZESTNICY: lista osób, które pojawią się w nowym programie

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej, uczestnicy FAME czy SHAME zostali zaproszeni do programu jako ściśle wyselekcjonowana grupa popularnych twórców, idoli młodego pokolenia. Uczestnikami pierwszej edycji programu są:

Po kliknięciu w imię i nazwisko uczestnika FAME czy SHAME można przeczytać więcej informacji na jego temat.

Kto bierze udział w FAME czy SHAME i o co chodzi w programie?

FAME czy SHAME to nowy program Player Original, dostępny tylko w serwisie VOD player.pl. Jak czytamy w oficjalnym opisie serii, dziesięciu najpopularniejszych idoli młodego pokolenia - znanych z portali takich jak TikTok, Instagram i YouTube - spędzi razem 8 tygodni w wilii w Konstancinie. Codziennie staną przed nowymi wyzwaniami, których wynik zdecyduje, kto następny dzień spędzi w grupie FAME - otoczony przywilejami i luksusami, a kto w przegranej - SHAME - pozbawiony wygód.

Wykonywanie zadań będą utrudniać goście - znane osobowości mediów i telewizji, które znienacka zapukają do drzwi domu. Ten, kto pod koniec dwóch miesięcy zdobędzie najwięcej punktów, ma szansę zgarnąć nagrodę główną, która jeszcze pozostaje tajemnicą. Szanse na zwycięstwo do samego końca ma każdy z uczestników, ponieważ na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą widzów.

Prowadzącymi programu FAME czy SHAME zostali Saszan i Danny Ferreri. To oni będą wspierać uczestników podczas przygody w programie. Każdego dnia powierzą bohaterom programu kolejne zadanie do wykonania oraz poinformują ich o tym, jakie czekają na nich niespodzianki.

RadioZET.pl/mat. prasowe