Zamknij

FAME czy SHAME: co to za program, kiedy pierwszy odcinek, o której i gdzie oglądać? [ZASADY]

25.06.2020 15:30
FAME czy SHAME co to za program kiedy pierwszy odcinek o której godzinie i gdzie oglądać ZASADY
fot. Instagram

FAME czy SHAME to nowy program Player Original. W internetowym reality-show pojawi się 10 młodych gwiazd polskiego internetu. Co to za program, jakie są jego zasady, kiedy premiera pierwszego odcinka FAME czy SHAME, o której godzinie i gdzie oglądać FAME czy SHAME? Sprawdźcie szczegóły.

FAME czy SHAMEco to za program, jakie są jego zasady, kiedy premiera pierwszego odcinka, o której godzinie i gdzie oglądać program w internecie? Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat nowego reality-show FAME czy SHAME.  

FAME czy SHAME - UCZESTNICY: kto bierze udział w nowym programie na Player.pl?

FAME czy SHAME – ZASADY: co to za program i co będą robić uczestnicy?

FAME czy SHAME to nowy program Player Online, w którym pojawią się idole młodego pokolenia, znani z różnych portali społecznościowych, np. TikTok, Youtube czy Instagram. Uczestnicy FAME czy SHAME zamieszkają razem przez osiem tygodni w dużej willi zlokalizowanej w Konstancinie.

Zasady FAME czy SHAME są już znane. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy FAME (otoczona przywilejami i luksusami) i SHAME (pozbawiona wygód). Każda osoba będzie musiała wykonywać zadania, których wynik zdecyduje, w jakiej grupie spędzi kolejny dzień programu. Ich wykonywanie nie będzie jednak proste, ponieważ w willi będą pojawiać się różni znani goście, którzy będą przeszkadzać uczestnikom w zadaniach.

Uczestnicy FAME czy SHAME będą otrzymywać punkty za zadania. Osoba, która po dwóch miesiącach zdobędzie ich najwięcej, powalczy o nagrodę główną. Jaką? Pozostaje ona tajemnicą.

Szansę ma do końca każdy uczestnik, bo na ostatniej prostej karta może się odwrócić, a to wszystko za sprawą… widzów! – piszą twórcy programu.

FAME czy SHAME – PREMIERA: kiedy pierwszy odcinek, o której godzinie i gdzie oglądać transmisję? [PLAYER TVN]

Kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać FAME czy SHAME? Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany 25 czerwca o godz. 18:00. Transmisja FAME czy SHAME będzie dostępna w Player.pl.

Kolejne odcinki FAME czy SHAME będą pojawiać się w poniedziałki, wtorki, czwartki i soboty. W każdą środę zostanie wyemitowany również materiał specjalny z najlepszymi momentami z całego tygodnia. W piątki i niedziele będę transmitowane dwugodzinne odcinki na żywo.

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl