Zamknij

FFF 2 - WALKI. Kto będzie walczyć na gali Free Fight Federation? [KARTA WALK]

Jolanta Waligóra
20.12.2019 11:40
FFF 2 - WALKI. Kto będzie walczyć na gali Free Fight Federation? [KARTA WALK]
fot. MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/Polska Press/East News

Walki MMA FFF 2 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Podczas drugiej odsłony sportowej gali Free Fight Federation zobaczymy siedem pojedynków, a w klatce zmierzą się m.in. Piotr Świerczewski, Paweł Trybała czy Dariusz "DJ Decks" Działek. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy kartę walk FFF 2.

MMA FFF 2 - WALKI, KARTA WALK. Kto będzie walczyć na gali Free Fight Federation? Kogo podczas 2. edycji wydarzenia zobaczymy w klatce? Jacy zawodnicy zmierzą się tym razem? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o walkach FFF 2.

MMA FFF 2 - WALKI. Kto będzie walczyć na Free Fight Federation? [KARTA WALK]

Informacje dotyczące karty walk MMA FFF 2 niewątpliwie wzbudzają największe zainteresowanie wśród fanów podobnych wydarzeń sportowych. Nic dziwnego, w końcu pierwsza odsłona imprezy, która odbyła się w czerwcu, cieszyła się dużą popularnością. W walce wieczoru Free Fight Federation 2 wystąpi Piotr Świerczewski, były reprezentant Polski w piłce nożnej. Sportowiec zmierzy się z Gregiem Collinsem, który brał udział już w pierwszej edycji wydarzenia.

FFF 2 - gdzie oglądać galę w telewizji i online oraz o której godzinie? [TRANSMISJA]

Ponadto wśród walk FFF 2 nie zabraknie także pojedynków kobiet. W klatce zobaczymy dwa starcia płci pięknej - pojawią się Justyna „Lara Croft” Haba, Klaudia Pawicka, Karolina „Way of Blonde” Brzyszczyńska oraz Patrycja „Lady Squat” Zahorska. 

Ponadto podczas sportowej gali FFF wystąpią także m.in. Paweł "Trybson" Trybała, Dariusz "DJ Decks" Działek czy Hubert Sulewski.

Karta walk FFF 2 - jakie walki zobaczymy na Free Fight Federation?

Pełną kartę walk Free Fight Federation 2 można znaleźć poniżej:

Przypomnijmy, że długo wyczekiwana druga edycja MMA FFF odbędzie się w sobotę, 21 grudnia. Sportowe wydarzenie będzie mieć miejsce w Zielonej Górze. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 19:00.

Zagłosuj

Będziesz oglądać galę Free Fight Federation 2?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW