Zamknij

FFF 2 - gdzie oglądać galę w telewizji i online oraz o której godzinie? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
20.12.2019 11:31
FFF 2 - gdzie oglądać galę w telewizji i online oraz o której godzinie? [TRANSMISJA]
fot. MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/Polska Press/East News

Gdzie oglądać FFF 2? Transmisja długo wyczekiwanego sportowego wydarzenia dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i w internecie. Podczas gali zobaczymy siedem starć. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji Free Fight Federation 2 online i w TV.

Free Fight Federation 2 - TRANSMISJA. Gdzie obejrzeć galę FFF? Kiedy dokładnie się odbędzie? O której godzinie początek sportowego wydarzenia? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać FFF 2.

FFF 2 - gdzie oglądać Free Fight Federation 2 i o której godzinie? [TRANSMISJA]

Informacje na temat transmisji FFF 2 szczególnie interesują wielu fanów podobnych wydarzeń sportowych. Nic dziwnego, w końcu 2. odsłona gali, nawet na kilka dni przed jej rozpoczęciem, wzbudza niemałe zainteresowanie. Dla wszystkich osób, które chcą obejrzeć Free Fight Federation 2 na żywo, mamy bardzo dobre wiadomości - gala transmitowana będzie w telewizji na dwóch kanałach.

FFF 2 - gdzie oglądać galę w telewizji i online oraz o której godzinie? [TRANSMISJA]

Transmisja FFF 2 dostępna będzie zarówno w Telewizji Polsat, jak i na kanale Polsat Sport. Początek sportowego wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 20:00. Z kolei studio w TVP Sport rozpocznie się o godzinie 19:00. 

Transmisja FFF 2 - ONLINE. Gdzie oglądać Free Fight Federation 2 w internecie?

Osoby, które o wskazanej porze nie mogą zjawić się przed telewizorami, mają możliwość obejrzenia gali FFF 2 online. Transmisja sportowego wydarzenia dostępna będzie za pośrednictwem strony internetowej Ipla.tv. Cena wynosi 10 zł za dostęp jednorazowy.

Przypomnijmy, że gala Free Fight Federation 2 odbędzie się w sobotę, 21 grudnia. Sportowa impreza będzie mieć miejsce w Zielonej Górze. Podczas gali zobaczymy siedem starć, nie tylko mężczyzn, ale także pojedynki kobiet. W walce wieczoru Free Fight Federation 2 wystąpi Piotr Świerczewski, były reprezentant Polski w piłce nożnej. Sportowiec zmierzy się z Gregiem Collinsem, który brał udział już w pierwszej edycji wydarzenia. Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

FFF 2 - WALKI. Kto będzie walczyć na gali Free Fight Federation? [KARTA WALK]

 

RadioZET.pl/JW