Zamknij

FIFA 19 DEMO - gdzie i jak pobrać wersję demo piłkarskiej gry?

Redakcja
14.09.2018 12:06
FIFA 19 DEMO - gdzie i jak pobrać kolejną edycję piłkarskiej gry?
fot. PIXABAY

FIFA 19 DEMO do pobrania już od czwartku, 13 września! Na taką wiadomość czekali wszyscy fani piłkarskiej gry, którzy już od dawna wyczekiwali jej kolejnej edycji. Kiedy, jak i gdzie pobrać FIFA 19 DEMO? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

FIFA 19 DEMO - kiedy pobrać kolejną edycję piłkarskiej gry? Gdzie można pobrać za darmo? W jaki sposób? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z często zadawanych pytań.

» Polsat Games - kiedy nowy kanał i co będzie transmitował? [RAMÓWKA] «

Kiedy FIFA 2019 DEMO do pobrania?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów piłkarskiej gry, którzy od dawna wyczekują jej kolejnej edycji. FIFA 19 DEMO do pobrania od czwartku, 13 września, od godziny 16:00. 

FIFA 2019 DEMO gracze będą mogli wybierać spośród 10 zespołów: Manchester City, Manchester United, PSG, Bayern, Borussia Dortmund, Tottenham, Juventus, Real Madryt, Atletico Madryt i Roma. Tradycyjnie pojawi się także opcja z rozegraniem szybkiego pojedynku z udziałem wspomnianych drużyn. Naturalnie mecz będzie krótszy niż w standardowej wersji. Do przetestowania będą również rozgrywki w ramach Ligi Narodów. 

Przypominamy, że premiera FIFA 2019 odbędzie się 28 września br. Dzięki wypuszczonej wcześniej wersji DEMO można przetestować piłkarską grę i oswoić się z jej nowościami. W ten sposób łatwiej podjąć decyzję o ewentualnym zakupie.

FIFA 19 DEMO - gdzie i jak pobrać grę?

Z uwagi na pojawienie się nowej wersji gry, wielu miłośników piłkarskich rozgrywek szuka informacji na temat tego, gdzie FIFA 19 DEMO do pobrania. Za darmo taką wersję gry można pobrać z Origin, PlayStation Store oraz Microsoft Store. 

Co istotne, FIFA 19 DEMO nie jest dostępna na wszystkich platformach. Tej wersji nie pobierzemy na PS3, X360 i na Switchu. Dostępna jest natomiast na PS4, Xbox One i PC.

RadioZET.pl/JW