Zamknij

FIFA 20 DEMO - jak i gdzie pobrać testową wersję gry za darmo? [INSTRUKCJA]

Jolanta Waligóra
11.09.2019 10:04
FIFA 20 DEMO - jak i gdzie pobrać testową wersję gry za darmo? [INSTRUKCJA]
fot. SHUTTERSTOCK

FIFA 20 demo jest już dostępna - na taką wiadomość czekali wszyscy fani kultowej gry, którzy od dawna wyczekiwali jej testowej wersji. Demo można pobrać zarówno na PS4, Xbox One, jak i PC. Jak to zrobić i za pośrednictwem jakiej strony? Szczegółowe informacje na temat tego, jak pobrać grę FIFA 20 demo, można znaleźć poniżej.

FIFA 20 DEMO - download. Jak pobrać testową wersję gry za darmo? Gdzie to zrobić? Do kiedy? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o możliwości pobrania gry FIFA 20 DEMO.

FIFA 20 demo do pobrania - za darmo: jak to zrobić?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów długo wyczekiwanej gry - FIFA 20 demo jest już do pobrania. Gra udostępniona została w poniedziałek, 10 września około godziny 17:00. Wersja testowa dostępna jest zarówno na PS4, Xbox One, jak i PC. Jeśli chcemy pobrać FIFĘ 20 demo na PC, należy najpierw pobrać, a następnie zainstalować aplikację Origin. Potem trzeba zalogować się na konto EA lub - jeśli go nie posiadamy - zarejestrować się. Później trzeba wyszukać "FIFA 20". Po kliknięciu w znalezioną wersję testową gry, zostaniemy przeniesieni na stronę produktu, na której znajdziemy napis "Wypróbuj teraz", który należy kliknąć i postępować zgodnie z dalszą instrukcją.

Z kolei FIFĘ 20 demo na PS4 można znaleźć w sklepie PlayStation Store. W przypadku Xbox One natomiast należy skorzystać ze sklepu Microsoft Store.

FIFA 20 demo - co warto wiedzieć? [INFORMACJE]

FIFA 20 to wiele nowości, które można wypróbować w FIFIE 20 demo. Jedną z nich jest tzw. tryb Volta, czyli zmagania na małych boiskach w drużynach składających się z trzech, czterech lub pięciu zawodników - z bramkarzem lub bez. Tryb Volta będzie można przetestować w demo FIFY 20. W wersji testowej gry będzie można także rozegrać szybki mecz w trybie Ligi Mistrzów. 

Tak dużej nowości w jednym produkcie FIFA nie wprowadzaliśmy od czasów FIFA 98, więc niezmiernie się cieszymy, że w końcu możemy pokazać graczom owoce naszej pracy. Mając to na uwadze, trzeba pamiętać, że TRYB VOLTA to nie jest po prostu nowe wydanie FIFA Street czy trybu halowego z poprzednich lat. To piłka uliczna po raz pierwszy stworzona w oparciu o nasz silnik Frostbite! Pozwolił nam on zadbać o realizm rozgrywki i stworzyć tryby gry, które są przełomowe i niezwykle ciekawe - czytamy na stronie EA Sports. 

Warto także wspomnieć, że w FIFA 20 demo można zagrać następującymi drużynami:

  • Real Madryt
  • Liverpool
  • Borussia Dortmund
  • PSG
  • Chelsea

Przypominamy, że premiera FIFY 20 zapowiedziana jest na piątek, 27 września 2019 roku. 

RadioZET.pl/JW