Zamknij

FIWE: targi fitness 2018 - bilety, gwiazdy, data, miejsce [WARSZAWA]

Redakcja
12.09.2018 15:33
FIWE: targi fitness 2018 - bilety, gwiazdy, data, miejsce [WARSZAWA]
fot. DAMIAN KUJAWA/POLSKA PRESS/EASTNEWS

FIWE 2018, czyli największa w Polsce impreza branży fitness i welness, odbędzie się we wrześniu w Warszawie. W wydarzeniu wezmą udział zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy, m.in. Hubert Kulczyński, Tavi Castro, Valeria Anmirato czy Kevin Nellen. Przedstawiamy datę, miejsce i sprawdzamy, gdzie i w jakiej cenie można nabyć bilety.

FIWE 2018, targi fitness - kiedy największa w Polsce impreza branży fitness i welness? Gdzie będzie mieć miejsce? Jakie gwiazdy? Po ile bilety? Sprawdzamy najważniejsze informacje.

» Beauty Days 2018 - bilety, program, wystawcy, data targów [WARSZAWA] «

Gdzie i kiedy FIWE 2018? Data, miejsce

Targi fitness FIWE 2018 odbędą się w dniach 22-23 września (sobota-niedziela). Sportowe wydarzenie będzie mieć miejsce w EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Targi FIWE w stolicy odbędą się już po raz piąty. Podczas tegorocznej edycji pojawi się tak wielu wystawców, że impreza będzie mieć miejsce na wszystkich czterech halach obiektu. Wśród wystawców znajdą się producenci zdrowej żywności, sportowych suplementów oraz marki, które produkują sprzęt sportowy. Ponadto odbędą się wykłady na temat dbania o sylwetkę, zdrowego odżywiania czy technik skutecznej redukcji wagi. W programie targów fitness 2018 w Warszawie znalazły się także zawody kulturystyczne oraz rywalizacje w street workoucie. 

FIWE 2018 - gwiazdy. Kto weźmie udział w targach fitness?

W wydarzeniu wezmą udział gwiazdy z branży fitness, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Wśród gości znaleźli się: Yanita Yancheva, Christofer Nober, Tavi Castro, Valerija Slapnik, Kevin Nellen, Akop Szostak, Sylwia Szostak, Michał Karmowski, Szmexy, Arkadiusz Wrzosek czy Anita Szymczak.

Pełną listę gwiazd FIWE 2018 można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: fiwe.pl.

Bilety na FIWE 2018 - cena. Gdzie kupić i za ile?

Bilety na FIWE 2018 są w sprzedaży! Wejściówki można zakupić na stronie sportowej imprezy: fiwe.pl. Ceny biletów na FIWE 2018 oscylują w granicach od 35 zł za wejściówkę na jeden dzień, do 59 zł za dwudniowy karnet. Powyższe ceny obowiązują do wyczerpania pierwszej puli biletów!

Zagłosuj

Weźmiesz udział w FIWE 2018?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW