Zamknij

FaceApp - jak działa aplikacja, gdzie ją pobrać online i ile kosztuje?

Jolanta Waligóra
17.07.2019 14:28
FaceApp - jak działa aplikacja, gdzie ją pobrać online i ile kosztuje?
fot. PIXABAY

FaceApp to aplikacja na telefon, która podbija internet. Nic dziwnego, pozwala ona sprawdzić m.in. jak będzie wyglądało się na starość. Dodatkowo za jej pomocą można się odmłodzić, zmienić kolor włosów, a nawet płeć - to jednak tylko niektóre z funkcji, które oferuje. Jak działa FaceApp i skąd ją pobrać? Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

FaceApp - ONLINE: jak działa popularna aplikacja na telefony? Skąd i jak ją pobrać? Czy jest bezpłatna, czy za korzystanie z niej trzeba zapłacić? Czy jest bezpieczna? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje o aplikacji FaceApp.

FaceApp - jak działa aplikacja online na telefon? 

Aplikacja FaceApp podbija internet. Choć powstała stosunkowo dawno, bo w 2017 roku, to nadal budzi ogromne zainteresowanie. Nie ma się jednak co dziwić, w końcu nieczęsto mamy możliwość sprawdzenia, jak będziemy wyglądać na starość. Ale zacznijmy od tego, jak działa FaceApp i do czego służy. Aplikacja mobilna pracuje w oparciu o sieci neurotyczne. Dzięki mocy obliczeniowej dostępnej w chmurze, przesłane do niej zdjęcia twarzy mogą zostać zupełnie odmienione. 

Jak gwiazdy muzyki będą wyglądać na starość? Aplikacja FaceApp przerobiła ich twarze [FOTO]

Dzięki FaceApp można sprawdzić m.in. jak będzie wyglądać się na starość, odmłodzić się, zmienić kolor włosów czy fryzurę, a także zobaczyć, jak wygląda się w okularach, dorobić brodę oraz wąsy. Ponadto aplikacja FaceApp pozwala nawet na zmianę płci. W ten sposób kobiety mogą sprawdzić, jak wyglądałyby jako mężczyźni, a mężczyźni mogą zobaczyć, jakimi kobietami by byli. Wystarczy tylko wybrać jedną z licznych opcji, które są oferowane.

Aby zacząć przygodę z aplikacją FaceApp, należy ją ściągnąć, zrobić sobie selfie lub wybrać zdjęcie z naszej galerii na telefonie, a następnie przejść do edytora. Działanie aplikacji jest zatem bardzo proste.

Warto jednak dodać, że w sieci pojawiają się głosy, że na aplikację FaceApp lepiej uważać. To rosyjska aplikacja, stworzona przez nieznaną firmę, której udostępniacie wszystkie swoje zdjęcia z telefonu - pisze jeden z użytkowników Twittera.

Aplikacja FaceApp - gdzie pobrać online i ile kosztuje?

FaceApp dostępne jest na urządzenia mobilne z Androidem i iOS. W przypadku Androida można ją pobrać w sklepie Google Play, a jeśli chodzi o iOS - w App Store.

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat ceny FaceApp. Aplikacja jest bezpłatna, jednak za darmo mamy dostęp tylko do określonych funkcji. Jeśli chcemy mieć większe możliwości zmiany twarzy, trzeba będzie zapłacić. Miesięczny dostęp do FaceApp kosztuje 17,99 zł, 12-miesięczny 89,99 zł. Aplikację można także  zakupić na własność - cena wynosi 189,99 zł.

Gwiazdy jak staruszki. Aplikacja FaceApp podbiła internet. Jak znani będą wyglądać na starość?

RadioZET.pl/JW