Zamknij

Facebook: ZACZEPKI - gdzie sprawdzić zaczepki na Facebooku i jak kogoś zaczepić?

Redakcja
06.02.2019 13:23
Facebook: ZACZEPKI - gdzie sprawdzić zaczepki na Facebooku i kto je widzi?
fot. PIXABAY

Gdzie znaleźć zaczepki na Facebooku? Jakiś czas temu popularne swego czasu zaczepki na FB można było znaleźć po zalogowaniu się do serwisu w pasku po lewej stronie. Teraz jednak sprawdzenie ich jest bardziej problematyczne i może przysporzyć kłopotów. Przedstawiamy szczegółowe informacje o zaczepkach na Facebooku.

Zaczepki na Facebooku - gdzie sprawdzić zaczepki na FB? Kto je widzi? Gdzie można zobaczyć liczbę wysłanych zaczepek? Jak kogoś zaczepić? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o zaczepkach na Facebooku.

» Jak zmienić profil na Facebooku na prywatny i tylko dla znajomych? «

Facebook: ZACZEPKI - gdzie sprawdzić zaczepki na FB?

Informacji na temat tego, gdzie sprawdzić zaczepki na Facebooku, szuka wiele osób. Jakiś czas temu popularne swego czasu zaczepki na FB można było znaleźć po zalogowaniu się do serwisu w pasku po lewej stronie. Teraz jednak sprawdzenie ich jest bardziej problematyczne i może przysporzyć kłopotów. Najprostszym sposobem na znalezienie zaczepek na FB, jest wejście na  facebook.com/pokes. Link automatycznie przekieruje nas do strony, na której znajdziemy wszystkie zaczepki. Dodatkowo pojawi się informacja o tym, kiedy zaczepka na FB została przez kogoś wysłana i który raz z rzędu.

Jak zaczepić kogoś na Facebooku?

Jak zaczepić kogoś na Facebooku? Początkowo taką opcję mieliśmy po wejściu na profil osoby, której chcieliśmy ją wysłać. Teraz funkcja ta dostępna jest gdzie indziej. Aby zaczepić kogoś na FB musimy wejść na wspomnianą powyżej stronę: facebook.com/pokes, a w okienku "Zaczep swoich znajomych" wpisać imię i nazwisko wybranej osoby.

Jeśli nie chcemy, by ktoś nas zaczepiał na Facebooku, musimy zablokować tę osobę.

» Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych «

RadioZET.pl/JW