Zamknij

Facebook - czy da się przywrócić stary wygląd strony? [NOWY WYGLĄD FB]

25.09.2020 14:35
Facebook - czy da się przywrócić stary wygląd strony? [NOWY WYGLĄD FB]
fot. Shutterstock

Czy da się przywrócić stary wygląd Facebooka? Nowy wygląd strony został wprowadzony u wszystkich użytkowników z początkiem września. W związku z tym wiele osób zastanawia się, czy można wrócić do starej wersji FB. Sprawdzamy szczegóły aktualizacji.

Facebook - czy da się przywrócić stary wygląd strony? Nowy wygląd FB, zmiany po aktualizacji i informacje na ten temat - najważniejsze szczegóły na ten temat zebraliśmy poniżej. Sprawdzamy również, czy można wrócić do starego wyglądu strony.

Facebook - nowy wygląd: jak zmienić i wrócić do starej wersji FB?

Czy da się przywrócić stary wygląd Facebooka? [NOWY WYGLĄD FB]

Od września 2020 roku u wszystkich użytkowników Facebooka został wprowadzony nowy wygląd strony. Kilka miesięcy wcześniej wybrane osoby miały możliwość wcześniejszego wypróbowania nowego Facebooka i przetestowania jego funkcjonalności. Wówczas mogli oni przełączać się między starą a nową wersją FB w dowolnym momencie.

Po wprowadzeniu aktualizacji u wszystkich użytkowników niestety nie ma już możliwości przywrócenia starego wyglądu Facebooka.

Jak zmienić profil na Facebooku na prywatny i tylko dla znajomych?

Nowy wygląd Facebooka - jakie zmiany i czym się różni od poprzedniej wersji?

Oprócz ogólnej zmiany strony głównej Facebooka, od teraz na tablicy można wyświetlać także aktualizacje z grup, do których należy dany użytkownik. Aby to zrobić, należy przełączyć wygląd wybierając ikonę Grupy, która znajduje się w górnym panelu po prawej stronie.

Facebook - jak wyłączyć czat oraz aktywność, dostępność i powiadomienia?

Użytkownicy nadal mogą wybierać, czy chcą korzystać z motywu jasnego czy ciemnego na Facebooku. Aby to zmienić, należy rozwinąć menu, klikając w ikonę Konto (mała strzałka skierowana w dół), która znajduje się w prawym górnym rogu. Następnie wystarczy kliknąć w "Tryb ciemny" i strona automatycznie przełączy się na wybraną przez nas wersję.

Facebook - jak wylogować się z innych urządzeń: na komputerze, telefonie lub tablecie?

Facebook to serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami oraz korzystać z aplikacji. Został uruchomiony 4 lutego 2004 r. na Uniwersytecie Harvarda i był początkowo przeznaczony przede wszystkim dla uczniów szkół średnich i studentów szkół wyższych. Jego głównym autorem jest Mark Zuckerberg (obecnie pełni on funkcję dyrektora generalnego). W czerwcu 2017 r. liczba użytkowników na całym świecie wynosiła prawie 2 miliardy, a dziennie aktywnych jest prawie 1,3 mld osób. Średni wiek użytkownika serwisu to 22 lata. Przeciętny użytkownik spędza na Facebooku około 21 minut.

Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych 2020

RadioZET.pl