Zamknij

Facebook - jak sprawdzić kto wszedł na mój profil?

Redakcja
11.02.2019 16:33
Jak sprawdzić kto wszedł na mój profil na Facebooku?
fot. Shutterstock

Jak sprawdzić kto wszedł na mój profil na Facebooku? To pytanie pojawia się gdy chcemy ustalić jacy użytkownicy odwiedzali i oglądali nasze konto na portalu. Jednak odpowiedź na nie nie jest jednoznaczna. Sprawdzamy czy da się ustalić kto wszedł na nasz profil na Facebooku, i jak to zrobić.

Jak sprawdzić kto odwiedził nasze konto na Facebooku? Jak ustalić kto oglądał nasz profil na Facebooku? Wiele osób chce zobaczyć, kto był na ich profilu na tym portalu, jednak ustalenie tego wcale nie jest łatwe.

» Facebook: jak sprawdzić kto obserwuje mnie na facebooku? Metoda na sprawdzenie obserwujących nasz profil

Facebook - jak sprawdzić kto wszedł na mój profil?

Facebook nie udostępnia żadnego programu, dzięki któremu jest możliwe ustalenie kto wszedł na nasz profil na Facebooku. Poza Facebookiem także nie ma też opcji, która pozwoli nam na ustalenie tożsamości użytkowników odwiedzających nasz profil. Trzeba uważać na oszustów, którzy najpierw obiecują, że za odpowiednią kwotę pokażą kto wszedł na nasz profil, a później nie odsyłają zamówionych danych.

» Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych

Facebook - czy można sprawdzić kto odwiedził mój profil?

By sprawdzić kto odwiedził nasz profil na Facebooku można wykorzystać opcję Facebook Stories. Po tym jak na naszym profilu opublikujemy wideo przez opcję FB Stories, będziemy mogli zobaczyć który ze znajomych ją obejrzał. Taki film ma maksymalnie 20 sekund, jest dostępny przez 24 godziny, a można go obejrzeć na samej górze naszego profilu na Facebooku.

» Facebook - jak usunąć grupę? Sposób na usunięcie i zarchiwizowanie grupy na FB «

Facebook: jak sprawdzić kto usunął nas ze znajomych?

Sprawdzenie kto usunął nas ze znajomych na Facebooku także nie jest możliwe. Żerują na tym wyłudzający pieniądze, którzy oferują dane nt. osób, które wyrzuciły nas z listy "przyjaciół" na Facebooku. Jednak sama strona nie udostępnia takich informacji, więc od razu można założyć, że jest to oszustwo.  

» Facebook - jak wyłączyć czat oraz aktywność, dostępność i powiadomienia?
RadioZET.pl/facebook.com/PZ