Zamknij

Facebook: jak usunąć rozmowę, jak usunąć wiadomość na Messengerze?

Redakcja
08.02.2019 13:16
Jak usunąć wiadomość na Facebooku?
fot. Shutterstock

Jak usunąć wiadomość na Messengerze? Odpowiedź na to pytanie przyda nam się, gdy wyślemy wiadomość nie do tej osoby, do której powinna ona dotrzeć. Facebook umożliwił niedawno użytkownikom Messenger kasowanie wiadomości. Sprawdzamy jak usunąć wysłane wiadomości na Messengerze. 

Jak usunąć wiadomość na Messengerze? Czy da się usunąć wiadomość na Facebooku? Czy jest możliwe usunięcie wiadomości na Messengerze? Sprawdzamy czy da się usunąć wiadomość na Messengerze i jak to zrobić.

Jak usunąć wiadomość na Messengerze?

By usunąć wysłaną wiadomość na Messengerze należy wejść w okno czatu, przytrzymać palec lub myszkę na wiadomości, którą chcemy usunąć i czekać aż pojawi się menu. Następnie w Messengerze należy wybrać opcję „Usuń”.  W następnym oknie pojawi się zapytanie dotyczące tego, czy chcemy usunąć wiadomość. Jeśli tak, w aplikacji Messenger należy po raz kolejny wybrać opcję ‘Usuń”.

>>  Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych

Facebook: Jak usunąć rozmowę na Messengerze? Usuwanie konwersacji

Usunięcie rozmowy na Facebooku jest dość proste. Jednak nie rozwiązuje wszystkich problemów – pomimo tego, że w naszym oknie rozmowa już nie będzie widoczna, pogląd na nią dalej będzie miał użytkownik, z którym toczyliśmy rozmowę. By usunąć rozmowę w Messengerze należy wejść w dział Rozmowy na  Facebooku, otworzyć rozmowę, którą chcemy skasować i wybrać pozycję „Opcje”. Następnie, by usunąć rozmowę na Facebooku, wystarczy wybrać „Usuń konwersację”.

>>  Unsend na Messengerze - kiedy nowa opcja, jak usunąć wiadomość na Facebooku?

RadioZET.pl/Facebook.com/PZ