Zamknij

Facebook - jak zmienić hasło? Skuteczny sposób na zmianę hasła na Facebooku

Redakcja
18.02.2019 13:54
Facebook - jak zmienić hasło? Skuteczny sposób na zmianę hasła na Facebooku
fot. PIXABAY

Jak zmienić hasło na Facebooku? Informacji na ten temat z różnych powodów szukają użytkownicy popularnego portalu społecznościowego. Niektórzy zmieniają hasło, bo mają przypuszczenia, że ktoś włamał im się na konto, inni robią to regularnie - dla bezpieczeństwa. Niezależne od tego, jaki jest powód, to warto zapoznać się ze skutecznym sposobem na zmianę hasła na Facebooku.

Facebook - jak zmienić hasło na FB? Jak je zresetować? Informacja na ten temat przyda się każdemu użytkownikowi wspomnianego serwisu. Sprawdzamy, jaki jest skuteczny sposób na zmianę hasła na Facebooku.

» Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych «

Jak zmienić hasło na Facebooku? Skuteczny sposób

Zmiana hasła na Facebooku jest bardzo prosta i składa się zaledwie z kilku kroków. Na początku należy zalogować się na swoje konto na portalu, wpisując adres e-mail oraz hasło. Następnie klikamy w ikonkę strzałki, która znajduje się w prawnym górnym rogu (obok ikonki powiadomień oraz znaku zapytania) i wybieramy "Ustawienia". Otworzy nam się kolejna strona, gdzie z lewej strony znajdziemy przycisk "Bezpieczeństwo i logowanie", w który należy kliknąć. Następnie wybieramy opcję "Edytuj", która znajduje się przy "Zmień hasło".

Ostatnim krokiem do zmiany hasła na Facebooku jest wpisanie swojego bieżącego hasła, a następnie nowego, które trzeba będzie potwierdzić. 

» Jak zmienić profil na Facebooku na prywatny i tylko dla znajomych? «

Zmiana hasła na Facebooku - jak to zrobić?

Można także zmienić hasło na Facebooku, nie logując się wcześniej na swoje konto. W tym celu należy wejść na stronę facebook.com/login/identify. Następnie wpisujemy swój adres e-mail, numer telefonu komórkowego, pełne imię i nazwisko lub nazwę użytkownika powiązaną z naszym kontem i kliknąć "Szukaj". Później trzeba postępować zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

» Facebook: ZACZEPKI - gdzie sprawdzić zaczepki na Facebooku i jak kogoś zaczepić? «

RadioZET.pl/JW