Zamknij

Facebook - nowy wygląd: jak zmienić i wrócić do starej wersji FB?

23.09.2020 13:21
Facebook - nowy wygląd: jak zmienić i wrócić do starej wersji FB?
fot. PIXABAY

Jak zmienić nowy wygląd Facebooka? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim ci, którym zmiany na portalu społecznościowym nie do końca przypadły do gustu. Szczegółowe informacje dotyczące tego, jak zmienić wygląd Facebooka i wrócić do starej wersji, można znaleźć poniżej.

Facebook - nowy wygląd: jak zmienić? Jak wyłączyć? W jaki sposób przywrócić starą wersję Facebooka? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, jak zmienić nowy wygląd Facebooka.

Jak zmienić profil na Facebooku na prywatny i tylko dla znajomych?

Facebook - nowy wygląd: jak zmienić i przywrócić starą wersję FB?

Nowy wygląd Facebooka nie wszystkim przypadł do gustu. Niektórzy uważają, że nowa wersja portalu społecznościowego jest bardziej skomplikowana i mniej intuicyjna. Inni zaś zwyczajnie zdążyli się już przyzwyczaić do starej wersji i nie chcą zmieniać jej wyglądu. Na szczęście w prosty sposób można przywrócić stary wygląd Facebooka. Jak to zrobić?

Wystarczy, że po zalogowaniu się na swoje konto na Facebooku, w prawym górnym rogu strony klikniemy w ikonę "Konto". W ten sposób rozwinie nam się specjalna lista dodatkowych opcji. Następnie wystarczy wybrać opcję "Przełącz na klasyczną wersję Facebooka" i gotowe!

Jak usunąć konto na Facebooku? Skuteczny sposób na skasowanie danych 2020

Nowy wygląd Facebooka - jak wyłączyć?

Warto także wspomnieć, że po kliknięciu w opcję "Przełącz na klasyczną wersję Facebooka", wyświetli nam się specjalna ankieta. Znajdziemy w niej pytania dotyczące naszych wrażeń odnośnie nowej wersji Facebooka. Możemy ją uzupełnić, jednak ankieta ta nie jest obowiązkowa. 

Jeśli w późniejszym czasie będziemy chcieli ponownie zmienić wygląd Facebooka i korzystać z nowej wersji portalu społecznościowego, to wystarczy wybrać opcję "Konto" w prawym górnym rogu, a następnie zaznaczyć "Przejdź do nowego Facebooka". 

Facebook - jak wylogować się z innych urządzeń: na komputerze, telefonie lub tablecie?

Zagłosuj

Podoba ci się nowy wygląd Facebooka?

Liczba głosów:

Facebook to serwis społecznościowy, w ramach którego zarejestrowani użytkownicy mogą tworzyć sieci i grupy, dzielić się wiadomościami i zdjęciami. W czerwcu 2017 liczba użytkowników na całym świecie wynosiła prawie 2 miliardy, a dziennie aktywnych jest prawie 1,3 mld osób. Średni wiek użytkownika serwisu to 22 lata.

Facebook - czy da się przywrócić stary wygląd strony? [NOWY WYGLĄD FB]

RadioZET.pl