Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fame MMA 3 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

13.02.2019 11:05
xxx zet

Karta walk Fame MMA 3, data i miejsce najbliższej gali z udziałem youtuberów i influencerów to informacje, których poszukuje wielu fanów podobnych wydarzeń. Wśród zawodników zobaczymy m.in. Linkimaster, czyli Martę Linkiewicz, Isamu czy Malczyńskiego. Szczegółowe informacje o walkach na Fame MMA 3 zamieszczamy poniżej.

Fame MMA 3 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala? fot. Instagram.com/linkimaster

Fame MMA 3 - kto walczy podczas najbliższej gali w marcu? Kiedy odbędzie się sportowe wydarzenie youtuberów i influencerów? Gdzie będzie mieć miejsce? Sprawdzamy informacje i przedstawiamy kartę walk Fame MMA 3.

Fame MMA 3: karta walk, zawodnicy. Kto walczy na Fame MMA 3?

Pełna karta Walk Fame MMA 3 nie została jeszcze ogłoszona, ale już pojawiają się pierwsze nazwiska youtuberów i influencerów. Niewątpliwie najbardziej wyczekiwanym starciem jest walka wieczoru, w której udział weźmie Szymon Kasprzyk, działający w internecie pod pseudonimem Isamu. W Fame MMA 3 zobaczymy także mistrza poprzedniej edycji wydarzenia - Dawida Malczyńskiego.

» Fame MMA 3 - BILETY. Za ile wejściówki i gdzie kupić? [CENA] «

W oktagonie zobaczymy także kontrowersyjną gwiazdę InstaStories - Martę Linkiewicz, znaną również jako Linkimaster. Choć nie wiadomo jeszcze, z kim zmierzy się Marta Linkiewicz w Fame MMA 3, to już pojawiają się spekulacje na ten temat. Niektóre źródła donoszą, że jej przeciwniczką będzie jedna z sióstr Godlewskich. Informacja o tym, że Esmeralda zostanie kolejną zawodniczką Fame MMA 3, nie została jednak potwierdzona. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółów, opublikujemy je w artykule.

» Siostra Godlewska vs Marta Linkiewicz na Fame MMA? «

Kartę walk Fame MMA 3 zamieścimy już wkrótce. Poniżej można znaleźć ogłoszonych już zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie.

  • Isamu (Szymon Kasprzyk)
  • Dawid Malczyński
  • Linkimaster (Marta Linkiewicz)
  • Filipek (Filip Marcinek)
  • Ambro (Dawid Ambroziak)
  • Wiewiór (Maksymilian Wiewiórka)
  • Krycha (Krystian Wilczak)
  • Mnich (Marcin Wójcik)

Kiedy i gdzie Fame MMA 3? DATA, MIEJSCE

Fame MMA 3 to największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów. Gala odbędzie się w sobotę, 30 marca 2019 w łódzkiej Atlas Arenie. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:00.

Galę Fame MMA 3 poprowadzi Pan Pawłowski. Walki komentować będą Trybson i AdBuster. W loży szyderców zasiądą natomiast Xayoo i Paris Platynov. W FAME Studio zobaczyć będzie można Różala i zaproszonych gości. Dodatkowo w trakcie wydarzenia odbędzie się koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej.

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi