Teraz gramy

Fame MMA 4 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i ile kosztują? [CENA]

02.04.2019 09:42

Kiedy bilety na Fame MMA 4 trafią do sprzedaży i ile będą kosztować? Informacji na ten temat szuka wielu fanów podobnych wydarzeń, którzy najbliższą galę chcą obejrzeć na żywo z trybun. Sprawdzamy, co już wiadomo o biletach na Fame MMA 4 i ich cenach.

Fame MMA 4 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i ile kosztują? [CENA] fot. Instagram.com/famemmatv

Fame MMA 4 - BILETY: cena. Kiedy wejściówki na galę Fame MMA 4 trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Ile będą kosztować? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje o biletach na Fame MMA 4 i sprawdzamy ich ceny.

Fame MMA 4 - BILETY: od kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Wszyscy fani podobnych wydarzeń, którzy już od dawna zastanawiają się, kiedy bilety na Fame MMA 4 trafią do sprzedaży, będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Na razie informacja na temat biletów na Fame MMA 4 owiana jest tajemnicą. Nie wiadomo zatem, od kiedy będzie można je nabyć i gdzie prowadzona będzie sprzedaż. 

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

Bardzo możliwe, że wejściówki - jak przy poprzedniej edycji gali - będzie można kupić za pośrednictwem strony ticketos.pl. Jeśli tylko pojawi się więcej szczegółowych informacji na temat biletów na Fame MMA 4, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Bilety na Fame MMA 4 - CENA. Ile kosztują wejściówki?

Wiele osób, które chcą obejrzeć nadchodzące wydarzenie na żywo z trybun, szuka także informacji na temat cen biletów na Fame MMA 4. Niestety nie pojawiły się jeszcze żadne informacje na ten temat. Przypominamy, że podczas poprzedniej edycji gali ceny wejściówek oscylowały w granicach od 50 do 120 zł. Czy tym razem będą przedstawiać się podobnie? Tego dowiemy się już niebawem!

Zagłosuj

Wybierasz się na galę Fame MMA 4?

Fame MMA 4 odbędzie się w sobotę, 22 czerwca. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Hali sportowej w Częstochowie.

RadioZET.pl/JW

Oceń