Zamknij

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto będzie walczył i kiedy oraz gdzie gala?

Jolanta Waligóra
21.06.2019 11:33
Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto będzie walczył i kiedy oraz gdzie gala?
fot. Instagram.com/famemmatv

Karta walk Fame MMA 4 i kiedy odbędzie się gala to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów podobnych wydarzeń. W oktagonie zobaczymy popularnych youtuberów i influencerów, m.in. Medusę, Knazia czy po raz pierwszy Lil Masti (dawniej Sex Masterka). Szczegółowe informacje o walkach na Fame MMA 4 zamieszczamy poniżej.

Fame MMA 4 - walki, karta walk. Kto będzie walczył w oktagonie? Kiedy odbędzie się długo wyczekiwana gala? Gdzie będzie mieć miejsce? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy kartę walk Fame MMA 4.

Fame MMA 4. Transmisja PPV - Gdzie oglądać galę online? [STREAM]

Fame MMA 4: zawodnicy. Kto wystąpi na gali Fame MMA 4?

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto będzie walczył w oktagonie?

Karta walk Fame MMA 4 tradycyjnie wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów podobnych wydarzeń, którzy chcą śledzić zbliżającą się długo wyczekiwaną galę. Mamy dobre wiadomość - wszystkie walki Fame MMA 4 są już znane. W oktagonie zobaczymy popularnych youtuberów oraz influencerów. Podczas gali wystąpią m.in. Medusa, który zmierzy się z Knaziem czy Boxdel, który zawalczy z Kubańczykiem. 

Linkiewicz - Lil Masti: kto wygra walkę na Fame MMA 4? [WYNIK, ZWYCIĘZCA 22.06]

Z kolei w walce wieczoru Fame MMA 4 po raz pierwszy wystąpi Lil Masti, czyli Aniela Bogusz (dawniej SexMasterka) oraz Marta Linkiewicz. Zawodniczki zmierzą się o pas mistrzowski federacji. Przypomnijmy, że Linkimaster podczas poprzedniej edycji gali odbyła zwycięski pojedynek z Esmeraldą Godlewską.

Fame MMA 5 - karta walk, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [DATA]

Poniżej przedstawiamy pełną kartę walk Fame MMA 4.

  • Adrian "Medusa" Salamon - Piotr "Knaziuu" Knaś
  • Michał "Boxdel" Baron - Ochroniarz
  • Dawid Ambro - Don Kasjo
  • Filip Marcinek - Łukasz "Tomb" Imiełowski
  • Kizo - Marcin Makowski
  • Adrian Polak - Amadeusz Ferrari
  • Jongmen - Kamil Kasti
  • Marta Linkiewicz - Lili Masti

Marta Linkiewicz z Fame MMA 4 to osoba, która do tej pory była kojarzona głównie z kontrowersjami. Zaczęło się od nagrania, na którym celebrytka chwali się seksem z raperami z zespołu Rae Sremmurd. Marta Linkiewicz szybko stała się gwiazdą mediów społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie chwaliła się tym, że brała narkotyki i piła alkohol. Dzięki tzw. pato-streamom Linkiewicz zdobyła sobie popularność – na Instagramie jej konto jest obserwowane przez ponad 800 tys. osób. 

Marta Linkiewicz: kim jest zawodniczka, która walczy na Fame MMA 4? [WIEK, WZROST, WAGA, INSTAGRAM]

Aniela Bogusz, czyli Lil Masti z Fame MMA 4 przez 6 lat trenowała zapasy. Udało jej się zdobyć wicemistrzostwo Polski. Oprócz tego jest wielokrotną medalistką ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów. Wiele osób kojarzy ją jako SexMasterkę, ponieważ pod takim pseudonimem tworzyła kontrowersyjne treści w internecie, głównie na YouTube. Obecnie prowadzi nowy kanał na YouTube, gdzie pojawiły się już dwa teledyski do jej nowych singli, "Fenix" i "Złota Fala". Zmieniła swój nick również na wszystkich kontach w mediach społecznościowych. 

Lil Masti - kim jest Aniela Bogusz (SexMasterka), zawodniczka Fame MMA 4?

Kiedy Fame MMA 4 i gdzie się odbędzie?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy Fame MMA 4 się odbędzie. Długo wyczekiwana gala będzie mieć miejsce w sobotę, 22 czerwca. Sportowe wydarzenie odbędzie się na hali sportowej w Częstochowie.

Fame MMA 4 rozpocznie się o godzinie 20:00. 

Lil Masti vs Linkimaster - gdzie oglądać walkę, kiedy i o której godzinie?

RadioZET.pl/JW