Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala?

02.04.2019 09:46

Karta walk Fame MMA 4, kiedy i gdzie odbędzie się najbliższa gala z udziałem youtuberów i influencerów to informacje, których poszukuje wielu fanów podobnych wydarzeń. Choć niewiele jeszcze wiadomo na ten temat, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Wszystkie najważniejsze informacje o walkach na Fame MMA 4 i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Fame MMA 4 - karta walk, walki. Kto wystąpi, kiedy i gdzie odbędzie się gala? fot. Instagram.com/famemmatv

Fame MMA 4 - kiedy odbędzie się najbliższa gala Fame MMA 4? Gdzie będzie mieć miejsce? Kto wystąpi podczas wydarzenia? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy miejsce, datę Fame MMA 4 i kartę walk.

Fame MMA 4 - karta walk, walki, zawodnicy. Kto walczy na Fame MMA 4?

Karta walk Fame MMA 4 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów podobnych wydarzeń. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie pojawiły się jeszcze żadne szczegóły dotyczące walk na Fame MMA 4. Nie wiadomo zatem, kogo podczas najbliższej gali zobaczymy w oktagonie. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Fame MMA 4 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i ile kosztują? [CENA]

Przypominamy, że podczas poprzedniej edycji gali, która odbyła się pod koniec marca, mogliśmy oglądać walki m.in. Isamu, Dawida Malczyńskiego, Piotra Witczaka. Niewątpliwie największe poruszenie wywołał jednak pojedynek Marty Linkiewicz z Esmeraldą Godlewską, który zakończył się przed czasem klęską Godlewskiej.

Kiedy i gdzie Fame MMA 4? DATA, MIEJSCE

Wielu fanów podobnych wydarzeń szuka także informacji na temat tego, kiedy Fame MMA 4 się odbędzie. Gala zaplanowana jest na sobotę, 22 czerwca. Wydarzenie ma odbyć się w Hali sportowej w Częstochowie. 

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi