Zamknij

Fame MMA 5: BILETY. Ile kosztują, kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA]

Jolanta Waligóra
19.09.2019 10:49
Fame MMA 5 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i ile kosztują? [CENY]
fot. Instagram.com/famemmatv

Bilety na Fame MMA 5 to temat, na który informacji z uwagi na zbliżającą się galę, szuka wielu fanów podobnych wydarzeń. Choć gala odbędzie się dopiero w październiku, to w wejściówki warto zaopatrzyć się odpowiednio wcześniej. Prawdopodobnie rozejdą się one w błyskawicznym tempie. Sprawdzamy szczegółowe informacje o biletach na Fame MMA 5 i ich cenach.

Fame MMA 5 - BILETY: cena. Ile kosztują wejściówki na sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów? Od kiedy będzie można je nabyć? Gdzie będzie można je kupić? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy ceny biletów na Fame MMA 5.

Fame MMA 5 - BILETY: kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Dla wszystkich fanów podobnych wydarzeń, którzy zastanawiają się, kiedy bilety na Fame MMA 5 trafią do sprzedaży, mamy dobre wiadomości - wejściówki na długo wyczekiwane sportowe wydarzenie są już w sprzedaży. Bilety można kupić online za pośrednictwem strony internetowej ticketos.pl

Fame MMA 5 - karta walk, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [DATA]

Przypomnijmy, że Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 roku. Wydarzenie będzie mieć miejsce w Ergo Arenie w Gdańsku (pl. Dwóch Miast 1). FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Fame MMA 5 - konferencja: kiedy i o której godzinie oraz gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Bilety na Fame MMA 5: CENA. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na Fame MMA 5 oscylują w granicach od 70 zł do 800 zł, w zależności od wybranego miejsca. Koszt wejściówki na trybuny to odpowiednio 70, 80, 90, 100, 120 i 150 zł. Z kolei miejsce na płycie to wydatek rzędu 200, 220, 250, 300 lub 500 zł. Za bilety na Fame MMA 5 VIP natomiast trzeba zapłacić 400, 600 lub nawet 800 zł. 

Bilet VIP upoważnia do:

  • pierwszeństwa wejścia na halę (Early Entrance)
  • bezpłatnego wstępu na Meet & Greet i media trening
  • bezpłatnego wstępu na ceremonię ważenia
  • korzystania z cateringu w trakcie gali
  • możliwość poznania czołowych gwiazd social mediów we wspólnej strefie VIP
  • bezpłatnego wstępu na FAME MMA After Party.

Przypomnijmy, że podczas poprzedniej odsłony wydarzenia, ceny wejściówek oscylowały w granicach od 70 zł za miejsca na trybunach do 700 zł za miejsca na płycie.

Zagłosuj

Wybierasz się na galę Fame MMA 5?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW