Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fame MMA 5 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i ile kosztują? [CENY]

24.06.2019 10:11

Bilety na Fame MMA 5 to temat, na który informacji z uwagi na zbliżającą się galę, szuka wielu fanów podobnych wydarzeń. Niestety na razie szczegóły na temat wejściówek owiane są tajemnicą. Sprawdzamy, co wiadomo o biletach na Fame MMA 5 i ich cenach. Artykuł będziemy aktualizować.

Fame MMA 5 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i ile kosztują? [CENY] fot. Instagram.com/famemmatv

Fame MMA 5 - BILETY: cena. Ile kosztują wejściówki na sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów? Od kiedy będzie można je nabyć? Gdzie będzie można je kupić? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy ceny biletów na Fame MMA 5.

Fame MMA 5 - BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Dla wszystkich fanów podobnych wydarzeń, którzy zastanawiają się, kiedy bilety na Fame MMA 5 trafią do sprzedaży, nie mamy dobrych wiadomości. Dotąd nie pojawiły się jeszcze żadne informacje na temat wejściówek. Nie jest znana także data i miejsce sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów i influencerów. Jeśli tylko zostaną ujawnione jakiekolwiek informacje o biletach na Fame MMA 5, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Fame MMA 5 - karta walk, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [DATA]

Bilety na Fame MMA 5 - CENY. Ile kosztują wejściówki?

Niestety ceny biletów na Fame MMA 5 owiane są na razie tajemnicą. Po pojawieniu się informacji na ten temat zamieścimy je w tym miejscu. 

Przypomnijmy, że podczas poprzedniej odsłony wydarzenia, ceny wejściówek oscylowały w granicach od 70 zł za miejsca na trybunach do nawet 700 zł za miejsca na płycie. Czy tak będą przedstawiały się także ceny biletów podczas kolejnej gali? O tym z pewnością przekonamy się już niebawem.

Zagłosuj

Wybierasz się na galę Fame MMA 5?

RadioZET.pl/JW

Oceń