Zamknij

Fame MMA 5 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać galę online? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
25.10.2019 14:38
Fame MMA 5 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać galę online? [TRANSMISJA 26.10]
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/EASTNEWS

Fame MMA 5 PPV i transmisja sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów i influencerów to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów podobnych imprez. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 26 października 2019, a w oktagonie zmierzą się m.in. EwelOna z Esmeraldą Godlewską oraz Lord Kruszwil z Mini Majkiem. Cenę Fame MMA 5 PPV, można znaleźć poniżej.

Fame MMA 5 - TRANSMISJA ONLINE. Gdzie obejrzeć długo wyczekiwaną galę w internecie 26 października 2019? O której godzinie rozpoczęcie wydarzenia? Czy przewidziany jest darmowy stream w internecie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Fame MMA 5 PPV.

Fame MMA 5: TRANSMISJA - gdzie obejrzeć w internecie? [ONLINE]

Informacje na temat transmisji Fame MMA 5 online, szczególnie interesują wiele osób, które chciałyby śledzić nadchodzące walki z udziałem youtuberów i influencerów na żywo. Tak jak to było przy poprzednich odsłonach sportowego wydarzenia - walki na Fame MMA 5 można obejrzeć tylko i wyłącznie po wykupieniu specjalnego pakietu PPV na oficjalnej stronie imprezy. W internecie nie znajdziemy żadnego innego legalnego źródła. Oznacza to, że transmisja Fame MMA 5 za darmo nie będzie dostępna.

Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę 26 października. Długo wyczekiwane wydarzenie będzie mieć miejsce w trójmiejskiej Ergo Arenie. Początek zaplanowany jest na godzinę 20:00. W oktagonie zobaczymy osiem starć w tym jeden pojedynek kobiet -  zmierzy się Ewelina Kubiak (Ewelona) znana z Warsaw Shore oraz Monika Esmeralda Godlewska, która podczas trzeciej odsłony gali przegrała z Martą Linkiewicz. Ponadto w karcie walk zapowiedziane są takie starcia jak Lord Kruszwil - Mini Majk czy Bous BGC - Marcin Najman. 

Fame MMA 5 - WALKI, karta walk. Kto walczy, kiedy i gdzie odbędzie się gala? [ZAWODNICY]

Fame MMA 5 PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać galę? [CENA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, system pay-per-view to jedyna możliwość obejrzenia legalnie gali w internecie. W związku z tym wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat ceny PPV Fame MMA 5. Do wyboru mamy dwa pakiety. Pierwszy z nich można nabyć już od 19,99 zł - kwota, którą będziemy musieli uiścić, zależy przede wszystkim od operatora płatności. W tym pakiecie otrzymujemy dostęp do transmisji z Fame MMA 5 w jakości 1080p oraz zapis wideo po jej zakończeniu.

Drugi pakiet PPV Fame MMA 5 można nabyć od 24,99 zł, a cena - jak to było przy poprzednim pakiecie - również zależy od operatora płatności. Nabywcy w pakiecie otrzymają:

  • przedłużony do 7 dni dostęp do transmisji z gali FAME MMA 5 w jakości 1080p
  • możliwość przełączania się na kamery śledzące narożniki zawodników w przerwach pomiędzy rundami
  • dostęp do niepublikowanych, dodatkowych materiałów backstage'owych
  • dwutygodniowy dostęp do archiwalnych gal FAME MMA 1-3 (aktywny w terminie 04-18.11.2019)

Usługę PPV Fame MMA 5 online można wykupić poprzez oficjalną stronę internetową wydarzenia. Wystarczy kliknąć "Kup dostęp" i zalogować się na swojego konto lub - jeśli go nie posiadamy - zarejestrować się. 

Dodatkowo relacja z Fame MMA 5 na żywo na sport.radiozet.pl

RadioZET.pl/JW