Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fame MMA 5 - karta walk, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [DATA]

24.06.2019 09:21

Walki Fame MMA 5 i kiedy oraz gdzie odbędzie się kolejna gala to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów podobnych wydarzeń. Choć na razie wiele szczegółów owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, co wiadomo o karcie walk Fame MMA 5 i nie tylko.

Fame MMA 5 - karta walk, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [DATA] fot. Instagram.com/famemmatv

Fame MMA 5 - walki, karta walk. Kto będzie walczył na kolejnej gali? Kiedy odbędzie się sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów? Gdzie będzie mieć miejsce? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy kartę walk Fame MMA 5.

>> Mini Majk: kim jest nowy zawodnik Fame MMA 5? [WZROST, WIEK, INSTAGRAM]

Fame MMA 5 - karta walk, walki. Kto będzie walczył na kolejnej gali?

Karta walk Fame MMA 5 to informacje, które budzą największe zainteresowanie wśród fanów podobnych wydarzeń. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie są znani jeszcze wszyscy zawodnicy kolejnej odsłony wydarzenia. Powoli jednak pojawiają się pierwsze informacje o karcie walk Fame MMA 5.

Podczas 4. edycji gali, pomiędzy walkami, w oktagonie pojawił się Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski. Podczas emisji na żywo wyzwał on na pojedynek Lorda Kruszwila. Kontrowersyjny youtuber zgodził się zawalczyć podczas Fame MMA 5 pod warunkiem, że część jego gaży zostanie przekazana na cel charytatywny. Lord Kruszwil poprosił również, aby Federacja Fame MMA dorzuciła od siebie 50 tysięcy złotych, na ten sam cel. Wszyscy zgodzili się na takie warunki. Oznacza to, że pojedynek Lord Kruszwil - Mini Majk to pierwsza ogłoszona walka na Fame MMA 5.

Przypomnijmy, że podczas Fame MMA 4 zobaczyliśmy m.in. Meduse, który zmierzył się z Knaziem czy Boxdela, który zawalczył z Kubańczykiem. Z kolei w walce wieczoru po raz pierwszy wystąpiła Lil Masti, czyli Aniela Bogusz (dawniej SexMasterka) oraz Marta Linkiewicz. Zawodniczki zmierzyły się o pas mistrzowski federacji. 

Fame MMA 5 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i ile kosztują? [CENY]

Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 5? [DATA]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy Fame MMA 5 i gdzie odbędzie się kolejna gala. Data następnego wydarzenia sportowego z udziałem youtuberów i jego miejsce nie zostały jeszcze ogłoszone. Prawdopodobnie informacja na ten temat zostanie ujawniona w sobotę, 22 czerwca podczas Fame MMA 4, jak to było w przypadku poprzednich wydarzeń.

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi