Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fame MMA 5 - KARTA WALK, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [ZAWODNICY]

16.09.2019 10:50

Walki Fame MMA 5 i kiedy oraz gdzie odbędzie się kolejna gala to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów podobnych wydarzeń. Choć na razie wiele szczegółów owianych jest tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Sprawdzamy, co wiadomo o karcie walk Fame MMA 5 i zawodnikach, którzy zmierzą się w oktagonie.

Fame MMA 5 - karta walk, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [DATA] fot. Instagram.com/famemmatv

Fame MMA 5 - walki, karta walk. Kto będzie walczył na kolejnej gali? Kiedy odbędzie się sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów? Gdzie będzie mieć miejsce? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy kartę walk Fame MMA 5.

Fame MMA 5 - karta walk, walki. Kto będzie walczył na kolejnej gali?

Karta walk Fame MMA 5 to informacje, które budzą największe zainteresowanie wśród fanów podobnych wydarzeń. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ nie są znani jeszcze wszyscy zawodnicy kolejnej odsłony wydarzenia. Powoli jednak pojawiają się pierwsze informacje o karcie walk Fame MMA 5.

Fame MMA 5 - konferencja: kiedy i o której godzinie oraz gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Podczas 4. edycji gali, pomiędzy walkami, w oktagonie pojawił się Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski. Podczas emisji na żywo wyzwał on na pojedynek Lorda Kruszwila. Kontrowersyjny youtuber zgodził się zawalczyć podczas Fame MMA 5 pod warunkiem, że część jego gaży zostanie przekazana na cel charytatywny. Lord Kruszwil poprosił również, aby Federacja Fame MMA dorzuciła od siebie 50 tysięcy złotych, na ten sam cel. Wszyscy zgodzili się na takie warunki. Oznacza to, że pojedynek Lord Kruszwil - Mini Majk to prawdopodobnie jedna z walk na Fame MMA 5.

Poniżej przedstawiamy kartę walk Fame MMA 5 i zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie. Artykuł będziemy aktualizować wraz z pojawiającymi się informacjami.

  • Walka wieczoru: Szymon Kasprzyk (Isamu) - Marcin Krasucki (Rafonix) 
  • Walka: Marcin Malczyński - Marek Hoffmann (AdBuster) /o pas kategorii średniej
  • Walka: Dawid Malczyński - Tomek Olejnik /o pas kategorii półśredniej
  • Walka: Bonus BGC - Marcin Najman
  • Walka: Kamil Kasti - Krystian Wilczak "Krycha"
  • Walka: Kamil Hassan - ?
  • Walka: ?
  • Walka: ?

Przypomnijmy, że podczas Fame MMA 4 zobaczyliśmy m.in. Meduse, który zmierzył się z Knaziem czy Boxdela, który zawalczył z Kubańczykiem. Z kolei w walce wieczoru po raz pierwszy wystąpiła Lil Masti, czyli Aniela Bogusz (dawniej SexMasterka) oraz Marta Linkiewicz. Zawodniczki zmierzyły się o pas mistrzowski federacji. 

Fame MMA 5 - BILETY. Kiedy w sprzedaży, gdzie kupić i ile kosztują? [CENY]

Kiedy i gdzie odbędzie się Fame MMA 5? [DATA]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy Fame MMA 5 i gdzie odbędzie się kolejna gala. Data następnego wydarzenia sportowego z udziałem youtuberów i jego miejsce zostały już ogłoszone. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 roku. Wydarzenie będzie mieć miejsce w trójmiejskiej Ergo Arenie. Start o godzinie 20:00.

FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

RadioZET.pl/JW

Oceń
Tagi