Zamknij

Fame MMA 5 - konferencja 2: kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
03.10.2019 11:37
Fame MMA 5 - konferencja 2: kiedy, o której godzinie i gdzie oglądać? [TRANSMISJA]
fot. Instagram.com/famemmatv

Kiedy druga konferencja Fame MMA 5 i gdzie oglądać online? Długo wyczekiwana druga i zarazem przedostatnia konferencja przed wielką galą zaplanowana jest na pierwszą połowę października. Podczas wydarzenia będziemy mieli okazję, żeby zobaczyć wszystkich zawodników, którzy pod koniec miesiąca zawalczą w oktagonie. Sprawdzamy wszystko o transmisji 2. konferencji Fame MMA 5.

Fame MMA 5 - konferencja 2: kiedy się odbędzie? O której godzinie? Gdzie oglądać w internecie i czy przewidziany jest bezpłatny stream z wydarzenia? Co warto wiedzieć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy druga konferencja Fame MMA 5 i gdzie oglądać.

Fame MMA 5 - konferencja 2: kiedy i o której godzinie się odbędzie?

Wielu fanów tego typu wydarzeń, którzy już nie mogą doczekać się najnowszej odsłony gali, szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy druga konferencja Fame MMA 5 się odbędzie. Mamy dobre wiadomości - oficjalne informacje na temat drugiego i zarazem przedostatniego "spotkania" wszystkich zawodników z publicznością zostały udostępnione. 2. konferencja Fame MMA 5 odbędzie się w pierwszej połowie października, a dokładniej w niedzielę 13 października 2019 roku. 

Druga konferencja Fame MMA 5 rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie to doskonała okazja, aby przedostatni raz zobaczyć wszystkich zawodników, którzy już pod koniec miesiąca zmierzą się w oktagonie podczas najnowszej odsłony gali.

2 konferencja Fame MMA 5 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać online?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat transmisji 2. konferencji Fame MMA 5. Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia - drugą konferencję przed galą będzie można obejrzeć na platformie FAMEMMA.TV.

Przypomnijmy, że kolejna odsłona gali Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Podczas sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów oraz influencerów w oktagonie zmierzą się m.in. Bonus BGC z Marcinem Najmanem czy Dawid Malczyński z Tomkiem Olejnikiem. Z kolei walka wieczoru to starcie Szymona Kasprzyka (Isamu) z Marcinem Krasuckim (Rafonix). Pełną kartę walk Fame Fame 5 można znaleźć w linku poniżej.

Fame MMA 5 - KARTA WALK, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [ZAWODNICY]

RadioZET.pl/JW