Zamknij

Fame MMA 5 - konferencja: kiedy i o której godzinie oraz gdzie oglądać? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
05.09.2019 10:15
Fame MMA 5 - konferencja: kiedy i o której godzinie oraz gdzie oglądać? [TRANSMISJA]
fot. Tomasz Kudala/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy konferencja Fame MMA 5 i gdzie oraz o której godzinie oglądać? Długo wyczekiwana pierwsza konferencja kolejnej odsłony gali odbędzie się w drugiej połowie września 2019 roku. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć wszystkich zawodników, którzy w październiku zmierzą się w oktagonie. Szczegółowe informacje o transmisji konferencji Fame MMA 5 online i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Konferencja Fame MMA 5 - TRANSMISJA: kiedy odbędzie się długo wyczekiwana pierwsza konferencja? Gdzie dokładnie będzie mieć miejsce? O której godzinie i gdzie oglądać w internecie? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy transmisję z konferencji Fame MMA 5 online.

Konferencja Fame MMA 5 - kiedy i gdzie oglądać? [TRANSMISJA, ONLINE]

Wielu fanów tego typu wydarzeń szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy konferencja Fame MMA 5 się odbędzie. Mamy dobre wiadomości - oficjalne informacje na temat pierwszego "spotkania" wszystkich zawodników z publicznością zostały udostępnione. Pierwsza konferencja Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę, 28 września 2019 roku. Długo wyczekiwane wydarzenie będzie mieć miejsce w Klubie Muzycznym B17, przy ulicy Bułgarskiej 17, w Poznaniu. "Spotkanie" zostanie podzielone, jak zwykle, na 3 części.

Fame MMA 5: BILETY. Ile kosztują, kiedy w sprzedaży i gdzie kupić? [CENA] 

Konferencję Fame MMA 5 online prawdopodobnie - tak jak to było przy poprzednich edycjach sportowego wydarzenia - będzie można oglądać na kanale Fame MMA TV na internetowej platformie YouTube. 

Fame MMA 5 - konferencja: o której godzinie? 

Wiele osób zastanawia się także, o której godzinie konferencja Fame MMA 5 się odbędzie. Pierwsze "spotkanie" zawodników z publicznością rozpocznie się o godzinie 18:00. 

Przypomnijmy, że kolejna odsłona gali Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 w trójmiejskiej Ergo Arenie. Podczas sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów oraz influencerów w oktagonie zmierzą się m.in. Bonus BGC z Marcinem Najmanem czy Dawid Malczyński z Tomkiem Olejnikiem. Z kolei walka wieczoru to starcie Szymona Kasprzyka (Isamu) z Marcinem Krasuckim (Rafonix). Pełną kartę walk Fame Fame 5 można znaleźć w linku poniżej.

Fame MMA 5 - KARTA WALK, walki, kiedy oraz gdzie odbędzie się gala? [ZAWODNICY]

RadioZET.pl/JW