Zamknij

Fame MMA 5: WALKI, karta walk. Kiedy, gdzie i o której odbędzie się gala? [GODZINA]

Karolina Piotrowska
25.10.2019 14:49
Fame MMA 5: WALKI, karta walk. Kiedy, gdzie i o której odbędzie się gala? [GODZINA]
fot. Instagram.com/famemmatv

Walki Fame MMA 5 i godzina rozpoczęcia się kolejnej gali to informacje, które szczególnie interesują fanów podobnych wydarzeń. Wszystkie szczegóły na ten temat zostały już ujawnione - wiadomo, że w sobotę zobaczymy osiem pojedynków. Sprawdzamy, co wiadomo o karcie walk Fame MMA 5 i zawodnikach, którzy zmierzą się w oktagonie.

Fame MMA 5 - walki, karta walk. Kto będzie walczył na kolejnej gali? Kiedy odbędzie się sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów? Gdzie będzie mieć miejsce? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy kartę walk Fame MMA 5 i godzinę gali.

Fame MMA 5 - walki. Kto będzie walczył na gali? [KARTA]

Karta walk Fame MMA 5 to informacje, które budzą największe zainteresowanie wśród fanów podobnych wydarzeń. Mamy dobre wiadomości - choć długo szczegóły na temat zawodników najnowszej odsłony gali nie były ujawniane, to obecnie wszystkie najważniejsze informacje na temat walk Fame MMA 5 są znane. Wiadomo już, że pod koniec października zobaczymy osiem starć w tym jeden pojedynek kobiet - w oktagonie zmierzy się Ewelina Kubiak (Ewelona) znana z Warsaw Shore oraz Monika Esmeralda Godlewska, która podczas trzeciej odsłony gali przegrała z Martą Linkiewicz.

Podczas 4. edycji gali, pomiędzy walkami, w oktagonie pojawił się Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski. Podczas emisji na żywo wyzwał on na pojedynek Lorda Kruszwila. Kontrowersyjny youtuber zgodził się zawalczyć podczas Fame MMA 5 pod warunkiem, że część jego gaży zostanie przekazana na cel charytatywny. Lord Kruszwil poprosił również, aby Federacja Fame MMA dorzuciła od siebie 50 tysięcy złotych, na ten sam cel. Wszyscy zgodzili się na takie warunki. Oznacza to, że pojedynek Lord Kruszwil - Mini Majk to jedna z walk na Fame MMA 5.

Poniżej przedstawiamy wszystkie walki Fame MMA 5 i zawodników, którzy zmierzą się w oktagonie.

Przypomnijmy, że podczas poprzedniej edycji wydarzenia zobaczyliśmy m.in. Meduse, który zmierzył się z Knaziem czy Boxdela, który zawalczył z Kubańczykiem. Z kolei w walce wieczoru po raz pierwszy wystąpiła Lil Masti, czyli Aniela Bogusz (dawniej SexMasterka) oraz Marta Linkiewicz. Zawodniczki zmierzyły się o pas mistrzowski federacji. 

Godzina Fame MMA 5 - o której i kiedy walki?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy odbędzie się Fame MMA 5 i o której godzinie. Data następnego wydarzenia sportowego z udziałem youtuberów i jego miejsce oraz godzina zostały już ogłoszone. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami, Fame MMA 5 odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 roku. Wydarzenie będzie mieć miejsce w trójmiejskiej Ergo Arenie. Start o godzinie 20:00.

Relacja z Fame MMA 5 na żywo na sport.radiozet.pl

FAME MMA 5 to zdecydowanie największa gala FAME tego roku! 26 października w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE naprzeciwko siebie staną czołowe postaci polskiego YouTube’a - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Fame MMA 5 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać galę online? [TRANSMISJA 26.10]

RadioZET.pl/JW