Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fame MMA 6 - BILETY. Ile kosztują i kiedy trafią do sprzedaży? [CENA BILETÓW]

29.10.2019 09:12

Bilety na Fame MMA 6 to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów cyklicznego wydarzenia sportowego z udziałem youtuberów i influencerów. Na razie wiele szczegółów dotyczących wejściówek owianych jest tajemnicą. Sprawdzamy, co już wiadomo o biletach na Fame MMA 6 oraz ich cenach.

Fame MMA 6 - BILETY. Ile kosztują i kiedy trafią do sprzedaży? [CENA BILETÓW] fot. Instagram.com/famemmatv

Bilety na Fame MMA 6 - CENA. Ile kosztują wejściówki? Kiedy trafią do sprzedaży i gdzie będzie można je nabyć? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o biletach na Fame MMA 6 i ich cenach.

Fame MMA 6 - BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Informacje dotyczące biletów na Fame MMA 6 szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów cieszy się dużą popularnością. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje dotyczącego tego, kiedy bilety na Fame MMA 6 trafią do sprzedaży i gdzie będzie można je nabyć. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Fame MMA 6 - WALKI, karta walk. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [ZAWODNICY]

Bilety na Fame MMA 6 - CENA. Ile kosztują wejściówki?

Niestety cena biletów na Fame MMA 6 nie jest jeszcze znana. Po opublikowaniu informacji dotyczących kwoty, którą trzeba będzie uiścić za wejściówkę, zamieścimy ją w tym artykule. Będziemy go aktualizować.

Przypomnijmy, że podczas poprzedniej odsłony Fame MMA, ceny biletów oscylowały w granicach od 70 do nawet 800 zł, w zależności od wybranego miejsca. Koszt wejściówki na trybuny to odpowiednio 70, 80, 90, 100, 120 i 150 zł. Z kolei miejsce na płycie to wydatek rzędu 200, 220, 250, 300 lub 500 zł. Za bilety VIP natomiast trzeba było zapłacić 400, 600 lub nawet 800 zł. Możliwe zatem, że ceny biletów na Fame MMA 6 będą przedstawiać się podobnie.

RadioZET.pl/JW

Oceń