Zamknij

Fame MMA 6 - KARTA WALK. Kto walczy i kiedy odbędzie się gala? [WALKI, ZAWODNICY]

Jolanta Waligóra
27.03.2020 14:33
Fame MMA 6 - WALKI. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [KARTA WALK, ZAWODNICY]
fot. Instagram.com/famemmatv

Walki Fame MMA 6 i zawodnicy, którzy zmierzą się podczas najbliższej gali to informacje, które szczególnie interesują fanów sportowego wydarzenia z udziałem youtubrów i influencerów. Na szczęście wszystkie szczegóły są już znane. Sprawdzamy, co już wiadomo o walkach na Fame MMA 6 oraz dacie i miejscu wydarzenia.

Fame MMA 6 - walki, zawodnicy, karta walk. Kto wystąpi podczas kolejnej odsłony gali? Kiedy dokładnie się odbędzie? Gdzie będzie mieć miejsce długo wyczekiwane wydarzenie sportowe? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie i kiedy Fame MMA 6 oraz kartę walk.

Fame MMA 6 - WALKI: kto będzie walczył na gali? [ZAWODNICY]

Walki Fame MMA 6 to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów podobnych wydarzeń. Na szczęście znana już jest pełna karta walk Fame MMA 6 i wiadomo, kto pojawi się podczas marcowego wydarzenia.

Podczas 5. edycji wydarzenia w oktagonie pojawiła się Marta "Linkimaster" Linkiewicz, która na pojedynek wezwała Zusję (kiedyś Luxurię Astaroth). To celebrytka, która znana jest przede wszystkim z teledysków Donatana. Jest to zatem pierwsza z ogłoszonych kobiecych walk podczas zbliżającej się gali.

Podczas poprzedniej odsłony gali w oktagonie pojawił się także Kacper Błoński, który oświadczył, że chciałby zawalczyć z Mateuszem Trąbką. Chwilę później "Tromba" wszedł do oktagonu i stanął naprzeciwko Kacpra. Miała to być jedna z walk na Fame MMA 6, jednak w listopadzie 2019 roku pojawiła się informacja, że pojedynek finalnie się nie odbędzie.

Ponadto wśród walk Fame MMA 6 wymienić można m.in. pojedynek Bartosza Kubika z Cyprianem Racickim, starcie Marcina Najmana z Piotrem Piechowiakiem czy walkę Alana Kwiecińskiego z Arkadiuszem Tańculą.

Fame MMA 7 - kiedy i gdzie odbędzie się siódma edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

Walki Fame MMA 6 - KARTA WALK

Poniżej można znaleźć informację o wszystkich walkach Fame MMA 6

  • Marta "Linkimaster" Linkiewicz - Kamila "Zusje" Smogulecka (kiedyś Luxuria Astaroth)
  • Wojciech Gola - Marcin "Rafonix" Krasucki
  • Marcin Najman - Piotr "Bestia" Piechowiak
  • Kasjusz "Don Kasjo" Życiński - Maciej Rataj
  • "Qbik" Bartosz Kubik - "Cypis" Cyprian Racicki
  • "Szewcu" Maciej Szewczyk - "Ambro" Dawid Ambroziak
  • Alan Kwieciński "Alanik" - Arkadiusz Tańcula "Aroy"
  • "L pro" Mateusz Łapot - "Kubańczyk" Jakub Flas

Linkiewicz - Zusje: o której i gdzie oglądać walkę na Fame MMA 6? [GODZINA, PPV]

Bestia - Najman: o której i gdzie obejrzeć walkę na Fame MMA 6? [GODZINA, PPV]

Zagłosuj

Obejrzysz Fame MMA 6?

Liczba głosów:

Przypomnijmy, że 26 października w trójmiejskiej Ergo Arenie odbyła się gala Fame MMA 5. Zobaczyliśmy osiem starć w tym jeden pojedynek kobiet - w oktagonie zmierzyła się Ewelina Kubiak (Ewelona) znana z Warsaw Shore oraz Monika Esmeralda Godlewska, która podczas trzeciej odsłony gali przegrała z Martą Linkiewicz. Z kolei walka wieczoru to starcie Bonusa BGC z Marcinem Najmanem.

Fame MMA 6 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać szóstą edycję gali online? [TRANSMISJA]

Fame MMA 6 - kiedy i gdzie odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy Fame MMA 6 i gdzie odbędzie się kolejna odsłona gali. Szósta edycja sportowego wydarzenia z udziałem yuutberów i influencerów zaplanowana została na sobotę, 28 marca 2020 roku. Impreza będzie mieć miejsce w Częstochowie. Początek o godzinie 20:00.

Z uwagi na trwającą pandemię  koronawirusa w Polsce i na świecie najnowsza odsłona gali wyjątkowo odbędzie się bez udziału publiczności.

RadioZET.pl/JW