Zamknij

Fame MMA 6 - KONFERENCJA: kiedy, gdzie i o której godzinie obejrzeć? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
04.02.2020 09:37
Fame MMA 6 - KONFERENCJA: kiedy, gdzie i o której godzinie obejrzeć? [TRANSMISJA]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Konferencja Fame MMA 6 odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie lutego. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć wszystkich zawodników, którzy pod koniec marca zmierzą się w oktagonie na gali w Częstochowie. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy konferencja Fame MMA 6, gdzie obejrzeć online i o której godzinie, można znaleźć poniżej.

Konferencja Fame MMA 6 - TRANSMISJA: kiedy się odbędzie? Gdzie obejrzeć? O której godzinie początek? Czy relacja na żywo dostępna będzie w telewizji i online? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy konferencja Fame MMA 6 i gdzie oglądać.

Konferencja Fame MMA 6 - kiedy się odbędzie i o której godzinie? [TRANSMISJA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy konferencja Fame MMA 6. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące pierwszego "spotkania" wszystkich zawodników z publicznością są już znane. Wiadomo, że gala odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie miesiąca, a dokładniej 8 lutego 2020 roku. Będzie to sobota. Konferencja Fame MMA 6 będzie mieć miejsce w Klubie Muzycznym B17, przy ulicy Bułgarskiej 17 w Poznaniu. 

Konferencja Fame MMA 6 rozpocznie się o godzinie 18:00. Będzie to doskonała okazja, aby zobaczyć wszystkich zawodników, którzy pod koniec marca zmierzą się w oktagonie na gali w Częstochowie. Przypomnijmy, że część walk do tej pory nie została ogłoszona. Jak na razie wiadomo, że podczas sportowego wydarzenia wystąpią m.in. Marta Linkiewicz, Kamila Smogulecka, Wojciech Gola, Marcin Najman czy Piotr Piechowiak. 

Fame MMA 6 - WALKI. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [KARTA WALK, ZAWODNICY]

Fame MMA 6 - konferencja online. Gdzie obejrzeć w internecie?

Informacje na temat tego, gdzie obejrzeć konferencję Fame MMA 6 online, szczególnie interesują wiele osób. Długo wyczekiwane wydarzenie legalnie można obejrzeć w internecie za pośrednictwem serwisu FAMEMMA.TV.

Konferencja zostanie podzielona, jak zwykle, na trzy części.

Druga konferencja Fame MMA 6 będzie mieć miejsce na 2 tygodnie przed galą, czyli 15 marca.

Fame MMA 6 - BILETY. Ile kosztują i gdzie kupić wejściówki? [CENA BILETÓW] 

Zagłosuj

Będziesz oglądać konferencję Fame MMA 6?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/JW