Zamknij

Fame MMA 6 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać szóstą edycję gali online? [TRANSMISJA]

Jolanta Waligóra
27.03.2020 09:58
Fame MMA 6 - PPV: ile kosztuje i gdzie oglądać szóstą edycję gali online? [CENA]
fot. Karol Makurat/REPORTER/EASTNEWS

Fame MMA 6 PPV i transmisja sportowego wydarzenia z udziałem youtuberów i influencerów to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów podobnych imprez. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 28 marca 2020 roku, a w oktagonie zobaczymy osiem starć, w tym jeden pojedynek kobiet. Szczegółowe informacje dotyczące tego, ile kosztuje Fame MMA 6 PPV i gdzie oglądać galę, można znaleźć poniżej.

Fame MMA 6 - PPV: ile kosztuje dostęp? Gdzie obejrzeć szóstą edycję gali online? Czy istnieje jakiekolwiek darmowe i legalne źródło? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, jaka jest cena Fame MMA 6 PPV i gdzie oglądać galę przez internet.

Fame MMA 6 - TRANSMISJA: gdzie obejrzeć galę online? [28.03.2020]

Informacje na temat transmisji Fame MMA 6, szczególnie interesują wiele osób, które chciałyby śledzić nadchodzące walki z udziałem youtuberów i influencerów na żywo. Tak jak to było przy poprzednich odsłonach sportowego wydarzenia - walki na Fame MMA 6 będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie po wykupieniu specjalnego pakietu PPV na oficjalnej stronie gali pod tym LINKIEM. W internecie nie znajdziemy żadnego innego legalnego źródła. Oznacza to, że transmisja Fame MMA 6 za darmo nie będzie dostępna.

Przypomnijmy, że Fame MMA 6 odbędzie się w sobotę 28 marca 2020 roku. Sportowe wydarzenie będzie mieć miejsce w Częstochowie. Z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa w Polsce i na świecie najnowsza odsłona gali wyjątkowo odbędzie się bez udziału publiczności. 

Podczas wydarzenia zobaczymy osiem starć, w tym jeden pojedynek kobiet. W oktagonie pojawią się m.in. Marta Linkiewicz, Zusje, Maciej Szewczyk, Alan Kwieciński, Arkadiusz Tańcula, Marcin Najman czy Piotr Piechowiak. Więcej szczegółowych informacji o walkach można znaleźć w linku poniżej.

Fame MMA 6 - KARTA WALK. Kto walczy i kiedy odbędzie się gala? [WALKI, ZAWODNICY]

Fame MMA 6 PPV - ile kosztuje dostęp? [CENA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, system pay-per-view to jedyna możliwość obejrzenia legalnie gali w internecie. W związku z tym wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat ceny Fame MMA 6 PPV. Do wyboru mamy dwa pakiety. Pierwszy z nich (licencja basic) można nabyć już od 19,99 zł - kwota, którą będziemy musieli uiścić, zależy przede wszystkim od operatora płatności. W tym pakiecie otrzymujemy dostęp do transmisji z Fame MMA 6 na żywo w jakości HQ, dostęp do zapisu transmisji przez 48H po jej zakończeniu oraz lożę szyderców w trakcie transmisji na żywo gali Fame MMA 6.

Fame MMA 7 - kiedy i gdzie odbędzie się siódma edycja gali? [DATA, MIEJSCE]

Drugi pakiet PPV Fame MMA 6 (licencja premium) można nabyć od 24,99 zł, a cena - jak to było przy poprzednim pakiecie - również zależy od operatora płatności. Nabywcy w pakiecie otrzymają:

  • transmisję na żywo gali Fame MMA 6 w jakości HD,
  • dostęp do zapisu transmisji przez 7 dni po jej zakończeniu,
  • lożę szyderców w trakcie transmisji na żywo gali Fame MMA 6,
  • dostęp do zapisu loży szyderców przez 7 dni,
  • dostęp do poprzednich gal (Fame MMA 4 i Fame MMA 5) przez 7 dni,
  • rozmowy z zawodnikami tuż przed walką,
  • wywiady Mateusza Kaniowskiego z czterema zawodnikami tylko na platformie FameMMA.tv,
  • materiały z backstage przeprowadzone przez Aleksandrę Bacańską,
  • wywiady Arka Pawłowskiego z gości ze strefy VIP.

Usługę Fame MMA 6 PPV można wykupić poprzez oficjalną stronę internetową wydarzenia. Wystarczy kliknąć "Kup dostęp" i zalogować się na swojego konto lub - jeśli go nie posiadamy - zarejestrować się. 

Dodatkowo relacja z Fame MMA 6 na żywo na  sport.radiozet.pl

RadioZET.pl/JW